Emocionālas cīņas Bruģa Bumbas posmā pie ”Street Burgers”

09.07.2020 09:29

Trešdienas vakarā, 8.jūlijā, pie burgernīcas ”Street Burgers” tika aizvadīts pirmais no kopā pieciem plānotajiem 2020. gada Liepājas vasaras ielu basketbola čempionāta posmiem, kas pazīstams zem nosaukuma ”Bruģa bumba”. Kopumā sacensībās piedalījās 32 komandas piecās vecuma grupās, tādējādi noskaidrojot pirmos uzvarētājus un laureātus.

Meitenes savā starpā sacentās U-99 vecuma grupā, savukārt zēni U-15, U-18 un U-99. Kā arī spēles norisinājās ierastajā MIX grupā, kur cīņas vienmēr ir bijušas vienas no saistošākajām.

Par uzvarētājiem pašā mazākajā U15 vecuma grupā kļuva komanda ”Gurķi”, bet 2.pozīcijā ierindojās vienība ”ĢRA”. Savukārt godpilnā 3.vieta ”Auzāns” basketbolistiem. Savukāt U18 vecuma grupā nepārspēta palika komanda ”Nezinu”, kuri aiz sevi 2. un 3.vietā atstāja, attiecīgi, ”Albāņu Mafiju” un ”LME”. Par uzvarētājām U-99 sieviešu konkurencē kļuva ”Veselības grupas” basketbolistes, aiz sevis 2.vietā atstājot ”Tu jau nevarētu” komandu.

MIX grupā uzvaras laurus 1.posmā plūca komanda ”Supertuss”, kuri spraigā cīņā pārspēja ventspilnieku vienību ”Venta”. Savukārt godpilnā 3.vieta ”The Process” basketbolistiem. Spraigākās cīņas izvērtās U-99 grupā vīriešiem, kurā kopumā startēja 11 komandas. Par 1.posma uzvarētājiem kļuva ”Venta” baskebolisti”, kuri finālā pārspēja ”Imagine” komandu. Bet godpilnā 3.vieta ”Kārumiņš” vienībai, kuras sastāvā bija redzami tādi labi un pazīstami basketbolisti kā Roberts Krastiņš, Arnis Ate un Artūrs Ausējs.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī pirmais finālists meistarības konkursam un par pirmā posma uzvarētāju kļuva ventspilnieks Toms Stupele, kurš distanci ”pieveica” 24,2 sekundēs. Atgādinām, ka galvenajā balvā, kura tiks izspēlēta pēdējā posmā, 22.augustā, uzvarētājs saņems 100 EUR dāvanu karti no tirdzniecības nama ”Kurzeme”.

Nākošais posms norisināsies jau pēc nepilnām divām nedēļām, 18. jūlijā – pie tirdzniecības nama ”Kurzeme” un ļoti iespējams, ka nākošajā reizē klāt nāks vēl vairāk spēcīgu pretinieku. Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma no pulksten 9:30 – 10:00. Dalības maksa no komandas 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad U15 un U18 vecuma grupās zēniem un U99 grupā meitenēm Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.

Bruģa bumba” kalendārs:

2.posms 18.jūlijs 11:00 (t/n Kurzeme posms)
3.posms 29. jūlijs 18:30 (LOC Olimpiskais centrs posms)
4.posms 8.augusts 11:00 (LOC Tenisa halle posms)
5.posms 22.augusts 12:00 (Fināla posms KP laukumā)