Trešdiena, 20. novembris

Vārdadiena: Anda, Andīna, Vigo

Ielu sports pilsētas centrā

Atslēgvārdi bruģa bumba | ielu basketbols

Pie tirdzniecības nama "Kurzeme" norisinājās ielu basketbola un ielu futbola sacensību "Bruģa bumba" pirmais posms. Kopumā mačos piedalījās 24 basketbola komandas un 10 futbola vienības, bet strītbolisti varēja piedalīties arī individuālos konkursos.

Par basketbola turnīra pirmā posma uzvarētāju U99 vīriešu grupā kļuva komanda "Nav ieradusies", aiz sevis atstājot vienības "Kājinieki" un "Apdzīvota vieta". "Mix" grupā nepārspēti palika "Kājinieki", 2. vietu ieņēma "Punkti nāk uz Nīcu", bet 3. vietu – "Tūristi". U13 vecuma grupā komandas sarindojās šādā secībā – 1. vietā "Āksti", 2. vietā "Balleri", bet 3. vietā "Pandas".

Uzvarētāji ne tikai krāj kopvērtējuma punktus, bet cīnās arī par naudas balvām – 1. vietai ir paredzēta 300 eiro prēmija. Tāpat spēlētāji piedalījās arī tālmetienu konkursā "Zelta roka", un par pirmā posma uzvarētāju kļuva Markuss Gūža. Savukārt prasmju konkursā "Skills Challange" nepārspēts palika Uldis Miglinieks.

Futbola turnīrā 10 komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, un trīs labākās vienības no katras grupas izveidoja fināla sešinieku. Lai arī savā apakšgrupā "SLV Pluss" uzvarēja tikai divās no četrām spēlēm, tomēr fināla cīņās parādīja labāko sniegumu un ar 16 punktiem ieņēma 1. vietu. "Pāvila draudze" ierindojās 2. vietā, bet 3. vietā palika "Raven".

Sacensību rīkotājs Kaspars Rolavs ar pirmā posma norisi bija apmierināts, cīņas esot bijušas sīvas, savukārt spēlētājus lutinājuši lieliski laika apstākļi.

"Bruģa bumbas" otrais posms notiks 1. jūlijā, bet trešais posms ir paredzēts 5. augustā. Visi mači notiks pie tirdzniecības nama "Kurzeme".