C divīzijā uzvar “Raven/Simpro”

14.03.2016 14:27

Liepājas telpu futbolā pēdējās cīņas ir aizvadītas C divīzijā, par kuras uzvarētāju ir kļuvusi komanda “Raven/Simpro”.

Divīzijas izšķirošajā mačā “Raven/Simpro” ar 6:1 pārspēja “LJK” vienību. Neskatoties uz lielo rezultāta starpību, cīņa bija abpusēji kvalitatīva, un Jūrniecības koledžas spēlētāji līdz pēdējām sekundēm nebija gatavi nolikt ieročus. Uzvarētājiem šie trīs punkti nodrošināja 1. vietu C divīzijā un kvalificēšanos B divīzijai, bet zaudējums to būtu atmetis uz 4. vietu divīzijā. Savukārt “LJK” piedalīsies pārspēlē par iekļūšanu Liepājas čempionāta otrajā spēcīgākajā grupā.

Divas spēles čempionātā aizvadīja “Mols L”, kas ar 6:3 pārspēja komandu “Blue Shock Race”, kā arī cīnījās neizšķirti 2:2 ar “RK Metālu”.

A divīzijas spēlē “EKO Kurzeme” ar 5:1 pārspēja “Lesjoforu”, kas mača favorītiem īstu pretestību neizrādīja.

Daudzsološs sākums bija “Nīcas” un “Galaksis N” komandu spēlei, kuras pirmais puslaiks beidzās neizšķirti 1:1, tomēr mača izskaņā nīcenieki atvērās pa īstam, uzvarot ar rezultātu 5:1.

“Pāvilosta” ar 5:3 apspēlēja “Grobiņas pagastu”. Pāvilostnieki spēli iesāka ar 3:0 vadības iegūšanu, grobiņnieki vēl izrādīja pretestību un arī atbildēja rezultatīvi, tomēr cīņas galotnē “Pāvilosta” nodrošināja sev uzvaru.

“Priekule” ar 3:8 zaudēja Ventspils komandai “Depo 14”. Priekulnieki atklāja rezultātu, mača līdzīgajā ievadā bija arī neizšķirts 2:2, tomēr otrajā puslaikā “Priekule” saplīsa un zaudēja pārliecinoši.

Vēl “Priekule” ar 3:4 piekāpās “Lesjoforam”. Pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 1:4, pēc pārtraukuma “Priekule” sadeldēja rezultāta starpību, bez neizmantoja iespējas izraut neizšķirtu.

Līdzīgi ritēja vēl viena cīņa, kurā “Lattelecom” ar 2:1 apspēlēja komandu “Compaq Peat”. Sakarnieki pirmo puslaiku uzvarēja ar rezultātu 2:0, bet otrajā puslaikā atlaida grožus vaļīgāk.

B divīzijas finālčetrnieka spēlē “Medze” ar 2:1 pieveica komandu “Blue Shock Race”.