Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Celtnieciski ekoloģisks neizšķirts

27.01.2015 20:02

Liepājas telpu futbola čempionāta finālčetrinieka otrā spēle, kurā tikās “EKO Kurzeme” un “UPTK” beidzās ar neizšķirtu 1:1.
Čempionāta pirmajā posmā ekologi uzvarēja ar 5:0, bet finālčetrinieka mačā “UPTK” sastāvu bija pastiprinājusi ar kādreizējo Latvijas virslīgas spēlētāju Vugaru Askerovu. Tieši viņš pirmā pulaika pirmajās minūtēs atklāja spēles rezultātu. Turpinājumā vairāk ar bumbu bija ekologi, tomēr vairāk darba bija “EKO Kurzemes” vārtsargam Igoram Tagijevam. Jau pirmajā minūtē pēc pārtraukuma rezultāts kļuva neizšķirts, un vairs nemainījās, lai gan dinamiskajā cīņā iespējas izraut uzvaru bija abām komandām. Mača labākais spēlētājs – Nauris Dobelis (“EKO Kurzeme”).“RK metāls” – “A.E. Partner” 2:4. Par pārsteigumu parūpējās partneri, kuru rēķinā pirms šīs spēles nebija neviena punkta. Komanda ātri vien izvirzījās vadībā ar 3:0, bet mača tupirnājumā nosargāja uzvaru. Tā bija pelnīta, jo šoreiz “A.E. Partner” darbojās kā komanda, spēlēja plašāk un laikus atgriezās aizsardzībā. Mača un C divīzijas dienas labākais spēlētājs – Toms Vējš (“A.E. Partner”).“Liepājas Universitāte” – “Pāvila draudze” 4:3. Mača labākais spēlētājs – Toms Gūtmanis (“Liepājas Universitāte”).“Liepājas papīrs” – “Depo 14”. Līdzvērtīgā cīņā sākotnēji vadībā vairākas reizes pabija ventspilnieki, bet poligrāfisti allaž ļoti ātri panāca neizšķirtu 1:1, 2:2 un 3:3. Tieši tāds bija rezultāts, kad Raimonds Sāmietis ar galvu izsita bumbu, kas lidoja Liepājas papīra” vārtos, bet pamatlaika pēdējā minūtē poligrāfisti izrāva uzvaru. Mača un  A divīzijas dienas labākais spēlētājs – Raimonds Sāmietis (“Liepājas papīrs”).“Lesjofors” – “Medze” 5:3. Savu individuālo meistarību kārtējo reizi apliecināja uzvarētāju līderis Aleksandrs Stepanovs, kurš pa ceļam uz vieniem gūtajiem vārtiem noguldīja gan pretinieku laukuma spēlētāju, gan vārtsargu. Mača un B divīzijas dienas labākais spēlētājs – Aleksandrs Stepanovs (“Lesjofors”).“Zvejnieks” – “Grobiņas pagasts” 2:5. Mača labākais spēlētājs – Juris Bučoks (“Grobiņas pagasts”).
“TEM” – “Nīca” 5:4. Mača labākais spēlētājs – Filips Tīls (“TEM”).