Ceturtdiena, 17. oktobris

Vārdadiena: Gaitis, Gaits, Karīna

Čempioni trillerī atspēlējas, bet zaudē  (7)

Atslēgvārdi liepājas hokeja čempionāts 2015./2016., amatieru sports

Liepājas hokeja čempionāta pagājušās nedēļas centrālajā spēlē pilsētas čempionvienība "EGO Hockey" spēlē pret "LSSS U16" komandu atspēlēja piecu ripu deficītu, tomēr divas sekundes līdz spēles beigām zaudēja vārtus un piekāpās ar 6:7.

Mača rezultātu atklāja Liepājas Sporta spēļu skolas hokejists Raivo Freidenfelds, tomēr jau pēc dažām minūtēm Kristaps Bužāts no egoistu vienības panāca 1:1.

Interesantākie notikumi spēlē gan vēl bija tikai priekšā. Sākot no pirmā perioda devītās minūtes LSSS jaunieši nepilnu desmit minūšu laikā ieguva iespaidīgu pārsvaru ar 6:1. Tomēr tas vēl nenozīmēja cīņas beigas. Šāds pārsvars saglabājās līdz otrā perioda beigām, kad Andris Cīpa ar vairākumā gūtiem vārtiem iedvesmoja "EGO Hockey" uz varoņdarbu, kas izpaudās ar neizšķirta 6:6 panākšanu trīs minūtes līdz spēles beigām.

Briestošos pēcspēles metienus novērsa egoistu noraidījums un jauniešu izmantotais vairākums, divas sekundes līdz pamatlaika beigām Klāvam Jorenam Aigaram iemetot uzvaras ripu.

K.J. Aigars ar 4 (2+2) punktiem bija rezultatīvākais uzvarētāju rindās, bet Raivo Freidenfelds guva hat-trick, savukārt zaudētāju rindās ar diviem vārtiem un divām piespēlēm izcēlās Kristaps Bužāts.

Vēl viena minimāla uzvara "LSSS U16" bija spēlē pret "Klaipēdu" – 4:3, savukārt "Tosmare" Lietuvas ostas pilsētas komandu sagrāva ar 9:2. Uzvarētāju rindās hat-trick Romānam Ševčenko, bet dublis – Ričardam Plūmem.