Čempionus kronēs sestdien

16.05.2016 14:07

Liepājas florbola čempionātā ir sākušās A divīzijas izslēgšanas spēles, un jau ir noskaidrotas četras pusfinālistes. Tās ir komandas “Kefīrs”, “Silabriedis”, “IBK Ģimene” un “Real Campeones”. Liepājas čempionāta spēcīgākā komanda kļūs zināma sestdien.

Čempionāta pirmā posma pēdējās divās spēlēs “Kefīrs” ar 1:6 zaudēja “IBK Ģimenei”, bet ar 8:5 pārspēja “EGO/Lielu auto. Ar šiem trim punktiem “Kefīram” pietika, lai play-off sāktu no pirmās pozīcijas. Regulārā čempionāta 2. vietu ieņēma “Real Campeones”, bet 3. pozīcijā ierindojās “Rudens atnāk vēlu”, kas pirmā posma pēdējā vietā finišējušo EGO/Lielu auto” pieveica ar rezultātu 8:6.

Ceturtdaļfināla barjeru visvieglāk pārvarēja “Kefīrs” – 7:3 pret “Kuldīgu”, bet pārējās trīs spēles bija dramatiskākas. Pirmā posma trešā spēcīgākā komanda “Rudens atnāk vēlu” pēc otrā perioda piekāpās “IBK Ģimenei” ar 1:5, trešajā periodā divus vārtus atguva, bet nerealizēja soda metienu un zaudēja ar 3:5.

Pirmo posmu 4. vietā pabeigusī “Vārme” pēc līdzīga scenārija ar 4:5 piekāpās “Silabriedim”, kas trešā perioda sākumā bija vadībā ar 5:2. Atlikušajā laikā “Vārme” atguva divus vārtus.

Ceturtdaļfināla pēdējā spēlē starp “Real Campeones” un “Brīvdienupirts.lv” čempioni otrajā periodā pusotras minūtes laikā atspēlējās no 2:3 un izvirzījās minimālā vadībā, bet trešajā periodā rojālistu pārsvars sasniedza rezultātu 7:4. Māra Diļevkas un Oskara Bergmaņa vārti atgrieza pirtniekus spēlē, bet ar 7:6 pārāka bija komanda “Real Campeones”.

Pusfināla pāri: “Kefīrs” – “Silabriedis”, “IBK Ģimene” – “Real Campeones”.

B divīzijā pirmo posmu 1. vietā noslēdza “Liepāja Crew”, kas divīzijas finālspēlē tiksies ar “Komandu”, kas pagājušajā nedēļā uzvarēja divās no trim spēlēm. Panākumiem ar 8:5 pret zeltenēm un 4:2 pret “Priekuli” sekoja neveiksme ar 2:3 pret “Durbi”.

Par B divīzijas 3. vietu cīnīsies “Priekule” un “Durbe”. Priekulnieki pirms pagājušās nedēļas spēlēm vēl pretendēja uz 1. vietu divīzijā, bet zaudēja trīs no savām četrām spēlēm. Par izšķirošo neveiksmi jāuzskata zaudējums ar 2:6 “Senčiem”.

“Durbes” pirmā posma pēdējo maču bilance bija trīs uzvaras četros mačos, tai skaitā arī panākums ar 7:3 pret “Priekuli”.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī pirmo posmu ar 44 (21+23) punktiem noslēdza “Liepāja crew” spēlētājs Edgars Jaunsleinis, bet A divīzijas rezultatīvākais spēlētājs pirmajā posmā bija Gints Siliņš (“Kefīrs”) ar 27 (10+17) punktiem.

Piektdienas vakarā kļūs zināmi A divīzijas pusfinālu uzvarētāji, bet sestdien noskaidros abu divīziju medaļniekus.