Otrdiena, 16. aprīlis Mintauts, Alfs, Bernadeta

Cerība vairs tikai uz meitenēm

23.08.2006 21:51

0

Latvijas tenisa čempionāta trešajā dienā zaudējumu piedzīvoja vienīgais mūsu pilsētas pārstāvis vīriešu vienspēļu turnīrā, līdz ar to liepājnieku cerības saistās vairs tikai ar mūsu meitenēm.

Pieredzējušais Andrejs Koļesins cīņu ar gados jaunāko Kārli Lejnieku, kurš turnīrā ir izlikts ar 7.numuru, iesāka apņēmīgi, uzvarot pirmos divus geimus. Andreja pretinieks gan spēli izlīdzināja, tomēr ilgāku laiku mūsu tenisistam izdevās turēties vadībā – pēc 2:0 bija arī 4:2, tomēr seta galotnē jaunība izrādījās pārāka par pieredzi – 4:6. Otrais sets šajā mačā izrādījās arī pēdējais – K.Lejnieks uzvarēja ar 6:2.
Andrejam čempionātā vairs ir palikusi tikai līdzdalība gandarījuma turnīrā, kurā sacenšas pirmajā un otrajā kārtā izkritušie tenisisti. Pirmās cīņas tajā norisinājās jau vakar, un no liepājniekiem uzvaru izcīnīja tikai Jānis Kublačovs, kurš divos setos ar 6:2, 7:6 pārspēja Artūru Hotuļovu no Daugavpils.
Dāmu vērtējumā jau līdz ceturtdaļfinālam ir aizkļuvušas trīs liepājnieces – Anastasija Sevastova ar 6:0, 6:1 viegli pārspēja Ingu Audriņu no Rīgas, Lina Lileikite ar 6:4, 7:5 pievarēja Agnesi Mertenu no Rīgas, bet divu mūsējo duelī Monta Reinfelde sīvā cīņā uzvarēja Ildzi Boku – 6:4, 6:7, 7:5. Savukārt Kristīne Bartkeviča un Karīna Drāzniece piedzīvoja zaudējumus.
Atgādinām, ka šodien sākot no pulksten 18, pie tirdzniecības nama “Kurzeme” sportisti sniegs minitenisa paraugdemonstrējums.