Vējš: D 7.9 m/s

Vārdadiena: Mariss, Matīss, Modris

Cīņu lauza otrajā puslaikā

Atslēgvārdi handbols | vaiņode

"Vaiņode" Latvijas handbola virslīgas mājas spēles otrajā puslaikā lauza cīņas gaitu, atspēlēja divu vārtu deficītu un ar 27:24 (11:13) pārspēja Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandu "MSĢ/LAT 98".

Vaiņodnieku galvenais treneris Zigmunds Mickus pirms šīs spēles divreiz uzsvēra, ka gados jauno spēlētāju komanda vairs nav tāda pati, kāda tā bija vēl iepriekšējā sezonā. "Šī komanda ir kļuvusi drošāka, mazāk respektē sāncenšus, drošāka ir kļuvusi vārtsargu līnija," uzskaita Z. Mickus.

Vaiņodnieki pirmajā puslaikā nevarējuši atrast atslēgu murjāniešu ciešajai aizsardzībai, kā arī pretzāles sāncenšu produktīvajam uzbrukumam. Tomēr otrās pusstundas laikā "Vaiņode" kārtējo reizi šosezon apliecināja, ka tā ir otrā puslaika komanda, cīņas gaitu laužot ar uzlabotu aizsardzību un produktīvāku uzbrukumu.

Otrā puslaika pirmajās vienpadsmit minūtēs viesi vēl saglabāja vadību, kas svārstījās no vieniem līdz trim vārtiem, bet izšķirošs bija trīs minūšu nogrieznis no 43. minūtes līdz 46. minūtei. Šajā laikā mājinieki guva četrus vārtus pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 21:18, bet mača pēdējās 12 minūtēs katra komanda guva pa sešiem vārtiem, un šāda statistika, protams, vairāk apmierināja laukuma saimniekus.

Rezultatīvākais mājinieks ar 10 vārtiem bija Ainārs Pāvils, bet Gaits Taujēns pievienoja sešus precīzus metienus.

Nākamās nedēļas vidū "Vaiņode" izbraukumā tiksies ar "Dobeles Tenax". Zigmunds Mickus norāda, ka, lai arī Latvijas čempionu sastāva komplektācija neizskatās tik iespaidīgi kā iepriekš, dobelnieku līdzšinējie rezultāti apliecina, ka iepriekš mazāk spēlējošie handbolisti alkst sevi apliecināt, to ar uzviju apliecinot laukumā.

Labi vārdi trenerim gan ir sakāmi arī par savu komandu, kuras gados jaunajiem spēlētājiem ir nopietna attieksme pret spēlēm un darbu treniņos. "Acis deg," spēlētāju noskaņojumu raksturo vaiņodenieku treneris.