Florbolisti cieš sakāvi cīņā ar “Pārgauju”

25.09.2006 18:57

0

Svētdien otro Latvijas florbola pirmās līgas spēli aizvadīja FK “Kurši”, kas izbraukumā piedzīvoja smagu zaudējumu cīņā ar pērnā gada virslīgas komandu “Pārgauja” – 6:14 (2:2, 0:6, 4:6). FK “Kurši” vienības pārstāvis Egils Sveilis pastāstīja, ka, lai arī jau pirmajā spēles minūtē liepājnieki bija panākuši sev labvēlīgu rezultātu 2:0, mača turpinājums mūsu florbolistiem nav bijis veiksmīgs, un laukumā sācis izpausties mājinieku pārsvars, kas atspoguļojās arī rezultātā.

Pēc “Kuršu” komandas ātri gūtajiem diviem vārtiem pretinieks tikpat ātri atspēlējās un jau otrajā periodā praktiski izšķīra mača likteni, kad liepājnieka Imanta Vīnkalna sargātajos vārtos ielidoja sešas bumbiņas, turpretī “Pārgaujas” cietoksnis šajās divdesmit minūtēs tā arī palika neieņemts. Izskaņā mūsējie nenolaida rokas un cīnījās līdz galam, taču arī šajā trešdaļā pārāki bija mājinieki, iznākumā svinot pārliecinošu uzvaru ar 14:6.
Nākamo maču mūsu florbolisti aizvadīs šosvētdien Liepājas 15.vidusskolas sporta zālē, kur tiksies ar “Rubeni-1”.