Florbolisti izcīna svarīgu uzvaru

16.10.2006 17:22

0

Nedēļas nogalē kārtējo Latvijas florbola pirmās līgas spēli aizvadīja FK “Kurši”, kas izbraukumā Lielvārdē ar 6:3 (1:2, 3:1, 2:0) pieveica vienus no saviem sīvākajiem konkurentiem “Triāls” florbolistus. Mūsu vienības pārstāvis Egils Sveilis pavēstīja, ka liepājnieki maču iesākuši diezgan pasīvi, it kā izlūkojot pretinieku un iepazīstot Lielvārdes sporta zāli, kas izmēru ziņā bija krietni lielāka nekā Liepājas 15.vidusskolā. Mājinieki šādu mūsējo minstināšanos nekavējoties izmantoja – 48 sekundē Artūra Gabaliņa sargātajā cietoksnī ielidoja pirmā bumbiņa, bet trešdaļas vidū mūsu vārtu vīrs tika pārspēts otrreiz.

Neilgi pēc tam gan mūsējie vienus vārtus atguva, kad pēc Ginta Siliņa piespēles vārtu rāmī precīzi trāpīja Mārtiņš Gross. Lielisks sākums “Kuršiem” padevās nākamajās divdesmit minūtēs, kad nepilnas pusminūtes laikā liepājnieki jau izvirzījās vadībā un pirms izšķirošā perioda saglabāja minimālu pārsvaru 4:3. Izskaņā, mūsējiem spēlējot vairākumā, lūzumu mačā panāca Arnis Lasmanis, kurš šajā sezonā jau ne reizi šādās situācijas ir guvis panākumu no aizvārtes. Arī šoreiz viņam izdevās bumbiņu burtiski ielikt pretinieku cietoksnī. Lai arī viesi turpināja apšaudīt mūsu vārtus, samazināt rezultāta starpību viņiem nebija pa spēkam, turpretī šās spēles rezultatīvākais liepājnieku spēlētājs Mārtiņš Gross, kurš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli, pielika punktu šai cīņai, panākot 6:3.

“Sākums šajā mačā bija neveiksmīgs, tomēr ātri atguvāmies un, pats galvenais, panācām lūzumu šajā spēlē, kas deva mums svarīgus punktus turnīra kopvērtējumā, kur šobrīd esam nostiprinājušies otrajā pozīcijā,” sacīja Egils Sveilis, piebilstot, ka šajā cīņā beidzot izdevās parādīt labu spēli aizsardzībā, jo līdz šim vidēji mačā bijām ielaiduši astoņus vārtus.

Nākamo maču FK “Kurši” aizvadīs šosvētdien Liepājas 15.vidusskolā, kur tiksies ar “Valmieras” florbolistiem.