Vējš: DR 6.7 m/s

Vārdadiena: Muntis, Verners

Godalgas dažādām paaudzēm

Atslēgvārdi šahs

Liepājas šaha sabiedrības vairāku paaudžu pārstāvji ir sekmīgi cīnījušies dažādās sacensībās gan Latvijā, gan ārzemēs.

Šilales pilsētiņā Lietuvā norisinājās starptautisks plaša mēroga tempo šaha turnīrs, kurā piedalījās vairāk nekā simts dažādu līmeņu spēlētāji. Turnīrā teicami startēja liepājnieks Ivars Bērziņš, kurš ieguva 8 no 9 punktiem, pārliecinoši izcīnot 1. vietu.

Rīgas veterānu kluba atklātajā čempionātā sešdesmitgadnieku grupā Liepājas Senioru sporta kluba šahiste Valentīna Vainovska izcīnīja 1. vietu, bet Gaļina Sudmale ierindojās 3. vietā.

Dažādās sacensībās pie panākumiem tika arī Liepājas šahistu jaunās un jaunākās paaudzes pārstāvji. Rīgas šaha skolas rīkotajā turnīrā "Superšahiste" Evija Brikmane ierindojās 3. vietā U18 grupā, bet Kuldīgā notikušajā bērnu komandu turnīrā  "Rumbas kauss" Markuss Bērziņš izcīnīja 2. vietu pie trešā galdiņa, savukārt Emīlija Imanova – 2. vietu pie ceturtā  galdiņa.

Liepājnieki piedalījās arī Dobelē notikušajās prāta spēlēs "Zemgale 2016", kur 1. – 4. klašu grupā uzvarēja Markuss Bērziņš, bet Markuss Apenītis ieguva 3. vietu. Nākamajā – 5.–9. klašu – grupā Elīna Bagātā izcīnīja 2. vietu, bet Gļebs Leonovs 3.vietu.