Vējš: D 4.7 m/s

Vārdadiena: Mariss, Matīss, Modris

Grundmaņa produktīvā atgriešanās

Atslēgvārdi handbols | vaiņode

Latvijas handbola virslīgā svarīgu uzvaru ir izcīnījusi "Vaiņode", kas savā laukumā ar rezultātu 40:36 (20:19) pārspēja "Latgolu".

Virslīgas kopvērtējumā vaiņodnieku tuvākie pakausī elpotāji no Ludzas mūsējiem pirms šīs spēles bija pietuvojušies līdz viena punkta attālumam. "Latgols" šoziem sastāvu ir pastiprinājis ar Austri Tuminski, bet par "Vaiņodes" slepeno ieroci kļuva Andis Grundmanis, kurš savā šās sezonas pirmajā spēlē latgaliešu vārtos raidīja 12 bumbas.

Rezultatīvā mača ievadā abas komandas cīnījās punkts punktā, bet minimālā vadībā lielākoties atradās "Vaiņode", kuras lielākais pārsvars pirmajā puslaikā sasniedza četrus vārtus. Rezultatīvi aizvadītās puslaika beigas viesiem gan ļāva doties pārtraukumā, zaudējot minimāli – ar 19:20.

Otrā puslaika pirmajās piecās minūtēs "Latgols" saglabāja iniciatīvu, pat pārņemot vadību ar 24:22, taču "Vaiņodes" līderu kolektīvās sekmes uzbrukumā vainagojās ar vadības atgūšanu. Vairākkārt mājinieki ieguva samērā stabilo sešu vārtu pārsvaru, taču arī otrā puslaika galotni sekmīgāk aizvadīja viesi, rezultāta starpību nedaudz samazinot.

A. Grundmaņa 12 vārtiem 7 golus pievienoja Gatis Taujēns, bet pa 5 – Matīss Mickus, Ainārs Pāvils un Oskars Pāvils.

Sestdien "Vaiņode" izbraukumā spēkosies ar "Ogri/Miandum".

VIRSLĪGAS TABULA

(spēles, uzvaras, neizšķirti, zaudējumi, vārti, punkti)

1. "Tenax"                      15        15        0          0          525:322           30

2. "Celtnieks Rīga"          15        9          2          4          396:365           20

3. "Jūrmalas Sports"       16        9          0          7          409:364           18

4. "ASK/LSPA"               16        8          0          8          405:461           16

5. "Ogre/Miandum"         14        7          1          6          389:344           15

6. "Vaiņode"                16        7          0          9          430:489          14

7. "Latgols"                    17        5          1          11         437:484           11

8. "MSĢ/LAT-98"            17        1          0          16         399:561           2