Izcīnītas Edgara Ernestsona balvas

14.09.2006 20:04

0

Divu nedēļu nogalēs Liepājā risinājās tenisa pedagoģijas vecmeistara Edgara Ernestsona balvas izcīņa deviņus un desmit gadus vecajiem sportistiem. Vispirms spēkiem mērojās desmit gadu vecie tenisisti. Zēnu konkurencē uzvaru izcīnīja rīdzinieks Kirils Čajevs, bet no liepājniekiem labāko rezultātu uzrādīja Kristaps Purmalis, kurš ierindojās 4.vietā. Krietni labāk veicās mūsu pilsētas meitenēm – uzvaru izcīnīja Anastasija Homutova, bet Katrīna Laukšteine mazliet negaidīti ierindojās 2.vietā.

Jaunākajā grupā zēniem par uzvarētāju kļuva rīdzinieks – Daņils Soifers, savukārt sīvā cīņā par 3.vietu sacentās divi Liepājas jaunie tenisisti, un šajā cīņā spēcīgāks izrādījās Ģirts Grūdups, aiz sevis atstājot Marku Kurtišu.
Arī meiteņu vērtējumā 1.vieta tika rīdziniekiem – uzvarēja Aļona Ostapenko, bet liepājniece Kitija Kļaveniece izcīnīja 3.vietu.

Šīs sacensības aizsākās jau pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados, kad to nosaukums bija “Saldā balva”, bet 1997.gadā, kad treneris svinēja savu 60.jubileju, turnīrs nomainīja savu nosaukumu pret pašreizējo.

Sacensības tika aizvadītas pieredzējušā trenera dzimšanas dienas zīmē, un par godu šim notikumam bērni tika cienāti gan ar svētku kliņģeri, gan ar picu, bet balvas sarūpēja turnīra atbalstītājs Andrejs Koļesins.