Vārdadiena: Vilhelms, Vilis

Kauguros atzīmējās arī Liepājas džudisti

Atslēgvārdi džudo | liepājas kompleksā sporta skola

Ilustratīvs foto

Kauguros aizvadīts septītais starptautiskais džudo turnīrs "Young Stars Jūrmala 2018". Liepājas Kompleksā sporta skola uz šīm sacensībām bija deleģējusi 11 džudistus, kuri ieguva astoņas godalgas.

Kauguros bija sapulcējies kupls dalībnieku sastāvs no deviņām Eiropas un Āzijas valstīm. Kopumā uz tatami izgāja 560 džudisti no 61 kluba. Liepājnieki šajā spēcīgajā konkurencē komandu vērtējumā ieņēma 11. vietu. Klubu vērtējumā uzvarēja Zamostočjes džudisti no Baltkrievijas.

Sacensības norisinājās sešās vecuma grupās jauniešiem un zēniem, kā arī četrās vecuma grupās meitenēm. Vecākajā grupā, kurā piedalījās 1999. gadā vai vēlāk dzimuši sportisti, Liepājas pārstāvis Maksims Čečotkins svara kategorijā virs 90 kilogramiem ieņēma 3. vietu. Nepārspēts šajā svara kategorijā palika Maskavas kluba "MGFSO" pārstāvis Timurs Kuhuhidze.

U18 vecuma grupā svara kategorijā virs 80 kilogramiem 2. vietu izcīnīja Ričards Novikovs, kurš finālā zaudēja Zamostočjes cīkstonim Mikitam Starovoitovam.

Lielāko medaļu ražu liepājnieki savāca U16 vecuma grupā. Par uzvarētāju svara kategorijā līdz 50 kilogramiem kļuva Ivans Mihaļovs. Ivans Maslakovs (svarā līdz 73 kilogramiem), Danils Djakovskis (svarā līdz 66 kilogramiem) un Maksims Šestakovs (svarā līdz 42 kilogramiem) ieņēma 3. vietu.

Vēl divas godalgas Liepājas medaļu krātuvītē pievienoja divi U14 vecuma grupas sportisti. Kirils Golubevs ieņēma 3. vietu svarā līdz 42 kilogramiem, bet Olga Hasnaša palika nepārspēta un izcīnīja 1. vietu svara kategorijā līdz 36 kilogramiem.