Ceturtdiena, 29. februāris

“Kuršiem” neveiksme pagarinājumā

04.12.2006 19:23

0

Zaudējumu Latvijas florbola pirmajā līgā piedzīvojuši FK “Kurši” florbolisti, kas izbraukumā pagarinājumā piekāpās “RTU” komandai – 6:7 (2:0, 2:6, 2:0, 0:1). Kā informēja “Kuršu” komandas pārstāvis Egils Sveilis, maču ar rīdziniekiem mūsu florbolisti esot iesākuši samērā veiksmīgi un kontrolējuši situāciju gan laukumā, gan uz rezultātu tablo, jo pirmajās divdesmit minūtēs liepājnieki daudz bīstamāk apdraudēja pretinieku vārtus un itin pārliecinoši darbojās aizsardzībā.

Šāds mūsējo sniegums nesa augļus, un pēc pirmā perioda viesi bija izvirzījušies vadībā ar 2:0.

Gluži pretēji iesākās nākamās divdesmit minūtes, kurās iniciatīvu jau pārņēma “RTU” florbolisti, kas Imanta Vīnkalna sargātos vārtus apšaudīja krietni biežāk un arī precīzāk. Lai arī mūsu vārtu vīrs atvairīja arī vairākus šķietami netveramus metienus, mājiniekiem izdevās ne tikai panākt izlīdzinājumu, bet arī iegūt divu vārtu handikapu pirms izšķirošās trešdaļas. Izskaņā “Kuršiem” izdevās lauzt spēli un panākt neizšķirtu – 6:6. Tāpēc, lai noskaidrotu uzvarētāju, bija nepieciešams papildlaiks. Jau pagarinājuma sākumā, kad mājinieki bija spiesti spēlēt mazākumā trīs pret pieciem liepājniekiem, mūsējiem radās lieliska iespēja izraut uzvaru, tomēr “Kuršiem” labvēlīgi izveidojusies situācija beidzās pavisam bēdīgi. Nespējuši realizēt savas iespējas, mūsējie zaudēja vārtus vairākumā, un uzvaru izcīnīja “RTU” florbolisti, kas pēc šī panākuma nostiprinājās trešajā pozīcijā turnīra kopvērtējumā tūlīt aiz “Kuršu” florbolistiem.

Turpinās cīņas arī sieviešu pirmajā līgā, kur joprojām bez zaudējumiem cīnās “LPA” dāmas, kas šoreiz pagarinājumā pieveica Ulbrokas florbolistes – 6:5.

Nākamo maču FK “Kurši” aizvadīs 13.decembrī savā laukumā, kad tiksies ar “Triāla” florbolistiem.