“Kuršiem” trīs sezonas rekordi

27.11.2006 19:02

0

Nedēļas nogalē pārliecinošāko uzvaru šosezon Latvijas florbola pirmajā līgā izcīnīja FK “Kurši”, kas izbraukumā ar 14:1 (1:0, 9:0, 4:1) sagrāva “Rubenes 1” florbolistus. Kā informēja viens no “Kuršu” komandas treneriem Ģirts Ansons, spēle ar “Rubenes” florbolistiem liepājniekiem izvērtusies vairāk nekā veiksmīgi. Šajā mačā mūsu vienībai izdevās labot trīs sezonas rekordus: gūt visvairāk vārtu, ielaist vismazāk vārtu un pirmo reizi kādā no spēlēm vienam florbolistam bija pa spēkam izcelties ar desmit rezultativitātes punktiem.

To paveica Raitis Bušs, kurš ne tikai piecas reizes pamanījās pārspēt pretinieku vārtsargu, bet arī vairākkārt sekmīgi asistēja saviem komandas biedriem vārtu guvumos.

Ja cīņas pirmajā periodā liepājnieki vēl nebija īsti pielāgojušies “Rubenes” sporta zāles lielajiem plašumiem un tikai viens uzbrukums beidzās ar panākumu, tad jau nākamajās divdesmit minūtēs laukumā pilnībā dominēja liepājnieki, kas ne bez pretinieku nesavaldīgā vārtsarga palīdzības rezultātu padarīja graujošu. Jau otrā perioda sākumā, kad bija nospēlētas nedaudz vairāk kā piecas minūtes, mūsu florbolisti bija paguvuši izvirzīties vadībā ar 5:0, taču ar to viss nebūt nebeidzās. Neilgi pēc tam tiesnešu nežēlastībā pelnīti krita mājinieku vārtu vīrs, kas par nesavaldīgu uzvedību un nepiedienīgu izrunāšanos ar tiesnešiem tika sodīts ne tikai ar vairākām soda minūtēm, bet arī ar bargāko soda mēru – sarkano kartīti. Vairākumu, kas ilga septiņas minūtes, “Kuršu” florbolisti prasmīgi pārvērta trijos panākumos, un trešdaļas izskaņā mājinieki tika sarūgtināti vēlreiz. Spēles beigu daļa likumsakarīgi pagāja daudz mierīgākā gaisotnē un abas komandas vairs necentās saasināt mača gaitu.

Cīņas turpinās arī vīriešu otrajā līgā, kurā principiālā mačā tikās abas Liepājas komandas – FK “Kurši 2” un FK “Liepāja”, atšķirībā no iepriekšējās spēles, kurā pārāka bija “Kuršu” jaunā maiņa, šoreiz pārliecinošu uzvaru izcīnīja “Liepājas” florbolisti – 5:2.

Nākamo maču FK “Kurši” aizvadīs 3.decembrī Rīgā, kad liepājnieki sacentīsies ar vieniem no saviem sīvākajiem sekotājiem “RTU” florbolistiem.