Otrdiena, 16. jūlijs

Vārdadiena: Estere, Hermīne, Liepa

Latvijas čempionātā vieglatlēti izcīna 20 medaļas  (2)

Atslēgvārdi vieglatlētika | liepājas sporta spēļu skola | čempionāts

21.jūnijā Jēkabpilī notika Latvijas U18 un U20 čempionāts vieglatlētikā, kurā ar labiem panākumiem startēja Liepājas Sporta spēļu skolas (LSSS) sportisti, atvedot 20 medaļas, informē Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas Sporta spēļu skola” pārstāve Simona Laiveniece.

U18 vecuma grupā Dmitrijs Ļašenko izcīnīja 1.vietu 400 metru barjerskrējienā. Artjomam Sitņikovam otrā vieta 200 metru kavēkļu skrējienā. Savukārt Aleksandram Mironovam otrā vieta 1500 metru skrējienā un trešā - 800 metru skrējienā. Amanda Radava 400 metru barjerskrējienā ierindojās 2.vietā.

U18 grupas vieglatlētiem uzvara arī puišu (Mironovs, Uļjanovs, Ļašenko, Stepiņš) stafetē, savukārt meitenes (Sobinova, Matušonoka, Askarova, Radava) ieņēma 3.vietu.

U20 vecuma grupā Grietai Griezītei 1.vieta 400 metru barjerskrējienā un 100 metru skrējienā otrā vieta. Otrais 800 metru skrējienā ierindojās Rojs Puks. Sudrabs arī Ievai Šērai diska mešanā un lodes grūšanā. Kristai Sprūdei trešā vieta 100 metru barjerskrējienā un šķēpa mešanā. Gints Drigulis izcīnīja bronzu 400 metru skrējienā un Anastasija Ivanova 400 metru barjerskrējienā.

Šajā vecuma grupā startēja arī vieglatlēti stafetes disciplīnā. Pirmo vietu izcīnīja Vecbaštiks, Drigulis, Kuzmičenko, Puks. Sudrabs 4x100 metru stafetē meitenēm (Sprūde, Cešķe, Griezīte, Ozolniece), kā arī LSSS pirmajai komandai (Cešķe, Sprūde, Griezīte, Valdmane) un bronza LSSS otrajai komandai (Pūce, Gipsle, Rozentāle, Ivanova).