Sestdiena, 18. janvāris Antis, Antons, Antonijs

Latvijas čempionāts atklātā ūdenī atgriežas Liepājā

Latvijas čempionāts atklātā ūdenī atgriežas Liepājā
Foto: liepajniekiem.lv
11.07.2014 16:51

liepajniekiem.lv

Šā gada 12.jūlijā Liepājā, Liepājas Tirdzniecības kanālā, jau otro gadu pēc kārtas norisināsies XIII Latvijas peldēšanas čempionāts atklātā ūdenī, kurā paralēli 3000m peldējumam sporta klasē tiks noskaidroti arī Latvijas čempioni tautas klasē, portālu informēja organizatoru pārstāvis Aivars Platonovs.

Latvijas peldēšanas čempionāts atklātā ūdenī ir vienīgās Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) rīkotās peldēšanas sacensības, kurās tiek aicināti piedalīties gan sportisti, kas nopietni nodarbojas ar peldēšanas sportu, gan ikviens fiziski aktīvs cilvēks, kura hobijs ir peldēšana.

Sporta klasē sportisti cīnīsies par Latvijas čempiona titulu un vērtīgām naudas balvām garākajā Latvijā notiekošajā peldēšanas distancē – 3000m peldējumā, savukārt tautas klasē dalībniekiem būs iespēja startēt 500m distancē un 100m sprinta peldējumā. Sporta klasē Latvijas čempiona tituls tiks izcīnīts trīs vecuma kategorijās – jauniešiem (14-17gadi), A grupas vecuma kategorijā (18-24) un vecmeistaru kategorijā (25+). Tautas klasē ātrākie peldētāji tiks sveikti ar Latvijas čempiona medaļām un balvām no sadarbības partneriem, savukārt visi pārējie dalībnieki tiks godināti ar goda diplomiem par dalību šajā piedzīvojumā.

Šogad XIII Latvijas peldēšanas čempionāts atklātā ūdenī tiek rīkots sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi un tā mērķis ir popularizēt peldēšanas sportu atklātā ūdenī un apvienot aktīvas atpūtas aktivitātes ūdenī, kas piemērotas ikvienam aktīva dzīves veida piekritējam, ar pieredzējušu sportistu savstarpējo cīņu par Latvijas čempiona atklātā ūdenī titulu.

LPF aicina piedalīties šajās sacensībās ikvienu peldēšanas cienītāju un entuziastu. Pieteikumus sporta klasē jāiesniedz līdz 28.jūnijam uz e-pastu [email protected], pieteikumā norādot: dalībnieka vārdu uzvārdu, dzimšanas gadu, vecuma grupu un distanci.

Reģistrācija 12.jūlijā no plkst.13:00-13:50

Sacensību atklāšana – plkst. 13:50.

Starts tautas klasei – plkst. 14:00.

Starts sporta klasei – plkst.15:00.

Individuālais sprinta peldējums – plkst.13:50-15:00

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)