Otrdiena, 24. novembris Velta, Velda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Liepājas sportistu pulku papildina BMX race sportists Markuss Ozolnieks

Liepājas sportistu pulku papildina BMX race sportists Markuss Ozolnieks
Foto: liepaja.lv
02.07.2020 16:55

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Ceturtdien, 2. jūlijā, Liepājas pilsētas Domē tika uzņemts Liepājas pilsētas vienīgais pārstāvis BMX race (trases) braukšanā – Markuss Ozolnieks pirms viņa aktīvās sezonas uzsākšanas, portālu informējis Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītājs Mārtiņš Kirma.

Markusa pievienošanos liepājniekiem un ekstrēmā sporta biedrībai “RAVE team” sveica Liepājas pilsētas Domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis un Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes vadītājs Elans Strazdiņš.

Jānis Vilnītis: “Mēs Liepājā priecājamies par katru jaunu sportisko censoni, kurš ir gatavs nest pilsētas vārdu Latvijā un pasaulē. Novēlu veiksmi un panākumus Markusam Ozolniekam un viņa ģimenei. “

Jaunā Liepājas BMX race braucēja tēvs Edmunds Ozolnieks ir gandarīts par izveidoto sadarbību, norādot, ka pirmie sadarbības soļi ar Liepājas pilsētu sākās jau pērn: “Mūs sadzirdēja Sporta pārvalde un pozitīvi uzņēma, tāpēc tika veidots šī gada plāns, kas paredzēja dalību sacensībās Eiropā un Latvijā. Šobrīd pandēmija sacensību plānos ieviesusi korekcijas, lai gan jau šogad noteikti Liepājas vārdu nesīsim gan Latvijas Riteņbraukšanas federācijas čempionāta posmos, gan Eiropas čempionātā oktobrī Beļģijā. “

Markusa Ozolnieka 2019. gada sasniegumi BMX:

 • Latvijas čempionāta B11 grupā ierindojās 5. vieta
 • Eiropas Kausa sacensībās startēja divos posmos un abos ierindojās starp labākajiem 16 Eiropas braucējiem B11 grupā
 • Eiropas Čempionātā B11 grupā ierindojās starp labākajiem 32 Eiropas braucējiem B11 grupā
 • Pasaules čempionātā B11 grupā ierindojās starp labākajiem 32 Pasaules braucējiem B11 grupā

M.Ozolnieka 2020. gada sezonas mērķi:

 • Latvijas čempionātā 1.-6. vieta
 • Eiropas čempionātā 1.-16. vieta
 • Eiropas čempionāts 2020. gada oktobrī – iekļūšana savas vecuma grupas pusfinālā

Markuss Ozolnieks līdz šim pārstāvēja BMX Rīgas klubu, bet tagad pievienojies liepājnieku ekstrēmā sporta biedrībai “RAVE team”. Sportists 2020. gada sezonā Latvijas Riteņbraukšanas federācijas rīkotajās sacensībās un Eiropas čempionātā, uzsākot sadarbību ar Liepājas pilsētu, būs vienīgais šīs pilsētas pārstāvis BMX race.

liepaja.lv

8 komentāri

2020-07-02 18:19

vai tas zēniņš: ir bijis pie friziera mācekļa,ka mati tā apgriezti.Vienā galvas pusē ir mati otrā nav.

2020-07-03 06:20

Dzīvo šajā laikā: Bērnība un jaunība ir dzīvē tikai vienreiz un kad tad , ja ne tagad meklēs piedzīvojumus un izmēģinās visus stilus un modes un ja viss būtu kā vecos laikus pa milimetram nolīdzināts, tu nemaz neievērotu un nebūtu ,kas novērš tavu uzmanību no raksta tēmas !!! Es domāju,ka tavai sirmai galvai nemaz arī nebūtu pa sliktu izmēģināt kādu jaunu modi, un arī varbūt uz mirkli atgrieztos jaunība, ja vien laiks jau nav izdarijis korekcijas !! Lasi virsrakstu un liec mieru bērnam !!!

2020-07-03 09:54

to Dzīvo šajā laikā:: vai Jums neviens nav mācījis,ka svešus cilvēkus neuzrunā uz tu?Man arī ir 13 gadi,bet kaut ko tādu uz savas galvas gan negribētu.Tāpat,kā tie puikas ar gariem matiem,no malas nevar saprast-zēns vai meitene.Vienreiz ejot aiz muguras pamanīju,ka cilvēciņam atsējusies botai šņore pateicu meitenīt aizsien botei šņores.Vajadzēja dzirdēt kādas rupjības nāk no bērna mutes-neesmu meitene,u.c

2020-07-03 12:03

lapsis: Va ta nav pamuļki? Tai vietā lai priecātos, ka puika cenšas kaut ko sasniegt, šie apspriež viņa frizūru :))

2020-07-03 14:10

aita: @to Dzīvo šajā laikā
tu uz ielas uzrunā ''meitenīt''?
Priecājies, ka nebija meitene, būtu dabūjis vienu sārtu vaidziņu.

2020-07-03 22:33

Jurčiks: Cik tukša un bezjēdzīga ir tava dzīve ka viss ko tu vari ir piepisties bērnam par viņa frizūru?

2020-07-04 21:50

Liepājnieks: Cik tad mamma samaksāja par rakstu?

2020-07-06 10:06

???: Kāpēc mēs tā nemīlam bērnus, kāpēc vienīgais, ko spējam, ir kritizēt??? Katram ir savas spējas un talanti, katram! Vecāku uzdevums šajā dzīvē ir būt līdzās savam bērnam un palīdzēt atrast tās jomas, kurās viņš varēs izpausties visspilgtāk, kas viņam pašam sniegs patiesu prieku un gandarījumu. Kāds bērns būs sportists, kāds cits vēlēsies muzicēt vai zīmēt, kāds gatavos kuģu vai lidmašīnu modeļus, kāds - skaistas lietas no māla vai koka....Katra nodarbošanās līdztekus izglītībai skolā dod bērnam dziļāku un patiesāku sapratni par to, ar ko viņš vēlēsies nodarboties pieauguša cilvēka dzīvē, kā arī veidos viņu par atbildīgu un aktīvu sabiedrības locekli. Lai mums visiem priecīgi un laimīgi bērni, sargājiet, atbalstiet savus un nerādiet ar pirkstu uz citiem!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
 3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

 1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz