No rokām izlaista uzvara

15.01.2007 17:43

0

Negaidītu zaudējumu Latvijas florbola pirmajā līgā piedzīvojuši FK “Kurši”, kas, spēlējot savā laukumā, nespēja nosargāt iegūto pārsvaru un pagarinājumā cieta neveiksmi cīņā ar “V4Motors/Ķekava” florbolistiem – 9:10 (4:2, 4:2, 1:5, 0:1). Par to, ka mūsējie ir neapšaubāmi šās spēles favorīti, liecināja situācija turnīra tabulā – liepājnieki ieņēma stabilu otro pozīciju, bet mūsu pretinieki atradās priekšpēdējā, septītajā vietā.

Mūsu florbolisti ne tikai ātri izvirzījās vadībā, bet arī panāca visai solīdu handikapu – 4:0. Arī otrajā ceturtdaļā mača gaita būtiski nemainījās, un situāciju laukumā kontrolēja mājinieki, kas guva virkni vārtu. Kā jau pēdējās spēlēs ierasts, parādā skatītājiem nepalika arī “Kuršu” komandas uzbrucējs Arnis Lasmanis, kurš kārtējo reiz guva vārtus savā stilā, pārsteidzot pretinieku vārtsargu ar triku, ko žargonā sauc par fintu. Nevarētu teikt, ka cīņas gaita būtiski mainījās arī beidzamā perioda sākumā, kur, abām komandām apmainoties vārtu guvumiem, liepājnieki saglabāja četru vārtu pārsvaru – 9:5. Ja trešā perioda pirmajā pusē nekas neliecināja, ka viesiem būtu jebkādas cerības uz atspēlēšanos, tad pamatlaika beidzamajās desmit minūtēs jau radās šaubas par spēles uzvarētāju. Viesiem veiksmīgi izdevās realizēt vairākumu un vēlāk, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, arī izlīdzināt rezultātu. Pagarinājumā mūsējiem tā arī neizdevās pēc šāda trieciena atgūties un komandas “V4Motors/Ķekava” florbolisti izcīnīja uzvaru. Rezultatīvākais “Kuršu” rindās bija komandas kapteinis Gints Siliņš, kurš atzīmējās ar četriem gūtiem vārtiem. Neskatoties uz piedzīvoto zaudējumu, liepājnieki turnīra tabulā saglabā otro pozīciju, atpaliekot vienīgi no vienības “Pārgauja”.

Nākamo maču FK “Kurši” arī aizvadīs savā laukumā, kad 21.janvārī mūsējiem pretī stāsies komandas “Latgranula” florbolisti.