Otrdiena, 12. novembris

Vārdadiena: Kaija, Kornēlija

"Ogre" galotnē veic 5:1 izrāvienu un izmoka uzvaru pār "Vaiņodi"

Atslēgvārdi handbols | hk vainode

Latvijas "SynotTip" handbola Virslīgas šīs dienas vienīgajā mačā vicelīderes pozīciju atguva "Ogres" handbolisti, kas sarežģītā cīņā ar 30:26 izmocīja uzvaru pār "Vaiņodi". Pa deviņiem vārtiem uzvarētāju labā guva Arvis Laganovskis un Rolands Ivanovs, kamēr viesiem tikpat daudz iemeta Ainārs Pāvils.

Abas komandas šosezon savā starpā jau bija tikušās, "Ogrei" 29. septembrī Vaiņodē izcīnot uzvaru ar 32:30. Lai arī abas vienības cieš no daudziem savainojumiem, sezonas sākums gan "Ogrei", gan "Vaiņodei" nevar tikt uzskatīts par ļoti peļamu.

Šajā pēcpusdienā cīņu labāk uzsāka ogrēnieši, septītajā minūtē Andrim Pozņakam panākot mājiniekiem trīs vārtu pārsvaru - 5:2. Tiesa turpinājumā vaiņodieši krietni labāk sāka spēlēt aizsardzībā, viesiem tādējādi atspēlējoties un pārņemot vadību pirms puslaiku pārtraukuma - 13:11.

"Vaiņodes" handbolisti vadību saglabāja līdz pat mača 40. minūtei, kad ogrēniešu labā neizšķirtu 19:19 panāca Pozņaks. Pēdējās 20 minūtēs laukumā ritēja saspringta cīņa, izšķirošajām izrādoties noslēdzošajām sešām minūtēm, kurās "Ogre" veica 5:1 izrāvienu, nodrošinot piekto panākumu šosezon.

"Vaiņodei" nākamais mačs paredzēts jau rītdien, kad Rīgā jātiekas ar pastarīti ASK/LSPA.

Ogre - Vaiņode 30:26 (11:13)

Ogre: Arvis Laganovskis 9, Ivanovs 9/1, Pozņaks 6, Sļusarevs 3, Mancurovs 2, Bauze 1.
Vaiņode: Ainārs Pāvils 9, Mickus 4, Plūme 4, Juzups 3, Oskars Pāvils 3/1, Pumpurs 2, Greikšs 1.