Vējš: DR 3.5 m/s

Vārdadiena: Severīns, Urzula

Otro posmu sāka optimistiski

Atslēgvārdi handbols | virslīga | vaiņode

Latvijas handbola virslīgas otrā posma pirmajā spēlē "Vaiņode" izbraukumā ar rezultātu 30:24 (12:12) pārspēja "Jūrmalas Sportu".

Pirmajā puslaikā rezultāts deviņas reizes bija neizšķirts, bet vadībā pabija abas komandas. Mača rezultātu atklāja vaiņodnieki, bet turpinājumā iniciatīvu ieguva Jūrmalas handbolisti, kuriem divreiz padevās nelieli izrāvieni. Pirmais noslēdzās ar iegūtu pārsvaru 3:1, ko mūsējie samērā ātri likvidēja. Turpinājumā cīņa ritēja punkts punktā, mājiniekiem izvirzoties minimālā vadībā, bet viesiem panākot neizšķirtu. Otrais trīs vārtu izrāviens Jūrmalas komandai padevās mača otrajā pusē, kad laukuma saimnieki panāca 11:8 savā labā, taču "Vaiņode" atkal ātri atguvās un pat izvirzījās vadībā. Pa diviem vārtiem guva Oskars Pāvils un Gaits Taujēns, kurš 28. minūtē vēlreiz nodrošināja viesiem minimālu pārsvaru, tomēr puslaika pēdējā minūtē "Jūrmalas Sports" panāca neizšķirtu 12:12.

Otro puslaiku kurzemnieki iesāka vareni un pirmās nepilnas 8 minūtes uzvarēja ar rezultātu 6:2, panākot 19:14 un iegūstot izšķirošo pārsvaru.

Turpinājumā mājiniekiem tik vien izdevās kā vairākas reizes savu deficītu samazināt līdz 4 vārtu starpībai, bet mūsējo labi strādājošais uzbrukums 53. minūtē ļāva iegūt pat 7 vārtu vadību (27:20). Pamatlaika izskaņā šī tendence nemainījās, un "Vaiņode" otro posmu sāka ar uzvaru pār komandu, kas pirmo posmu pabeidza vienu pozīciju augstāk par mūsējiem.

Šajā mačā viesu rezultatīvākais spēlētājs ar 9 gūtiem vārtiem bija Ainārs Pāvils.

Sestdien, 3. februārī, "Vaiņode" Murjāņos tiksies ar "MSĢ/LAT-Hertz" komandu.