Vējš: R 11.0 m/s

Vārdadiena: Vanda, Veneranda, Venija

"Pleiofam" iesildījās ar uzvaru

Atslēgvārdi handbols | vaiņode

Handbola klubs "Vaiņode" Latvijas virslīgas regulāro sezonu pabeidza ar rezultātu 29:27 (14:12), savā laukumā uzvarot "Jūrmalas Sportu", kas būs mūsējo pretinieks izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā.

Pēdējās kārtās "Vaiņode" ar "Latgolu" neklātienē cīnījās par 6. vietu regulārajā čempionātā, kas ceturtdaļfinālā ļautu tikties ar nomināli vājāku pretinieku.

Spēles favorīti jūrmalnieki vadībā pabija tikai īsi brīdi pašā mača sākumā, kad ieguva pārsvaru 3:2. Turpinājumā "Vaiņode" nostabilizēja divu līdz četru golu pārsvaru, kuru viesi līdz minimumam sadeldēja gan pirmajā puslaikā, gan pēc pārtraukuma.

Pamatlaika izskaņā jūrmalnieki pat panāca neizšķirtu 26:26, taču pēc "Vaiņodes" pieprasītā minūtes pārtraukuma uzbrukumā dominēja mājinieki. Atlikušajās piecās minūtēs divus vārtus guva Ainārs Pāvils, vienus – viņa brālis Oskars, bet "Jūrmalas Sports" pretī lika tikai vienu Kaspara Nagļa golu.

Abi brāļi bija mājinieku rezultatīvākie spēlētāji šajā mačā, Oskars ar 11 vārtiem, bet Ainārs – ar 10.

Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā "Vaiņode" sērijā līdz divām uzvarām tiksies tieši ar "Jūrmalas Sportu". Pirmā cīņa 19. martā notiks Spuņciemā, bet otrs mačs 24. martā norisināsies Vaiņodē.