Trešdiena, 13. novembris

Vārdadiena: Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs

Noskaidroti "VEGA 1" pludmales volejbola līgas čempioni

Atslēgvārdi pludmales volejbols | pludmale

Liepājas pludmalē pie centrālās glābšanas stacijas norisinājās šā gada pēdējais „VEGA 1” pludmales volejbola līgas posms. Par 2015. gada sezonas čempioniem savās grupās kļuva Pauls Juriks, Ivars Zūns un Marija Kļimova, portālu informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes projektu vadītājs Kaspars Rolavs.

„VEGA 1” pludmales volejbola noslēguma posmā kopumā startēja 41 dalībnieks. Intriga izvērtās visu grupu līderu noskaidrošanā. Kopvērtējuma punktu skaits vairākiem dalībniekiem bija vienāds, bet saskaņā ar nolikumu augstāku vietu kopvērtējumā iegūst dalībnieks, kurš ierindojas augstākā pozīcijā noslēdzošajā posmā. Līdz ar to vietu sadalījumu noteica nolikuma formalitātes.

Par 5. posma uzvarētājiem vīriešu grupā kļuva Pauls Juriks pārī ar Gunti Kopštālu, otro vietu izcīnīja Dainis Kopštāls un Artis Zombergs, trešo Jānis Jerumanis un Jānis Čanders.

Sievietēm 5. posma pirmo vietu izcīnīja Daina Ledāja un Marija Kļimova.Otro vietu izcīnīja Zane Lobānova un Inese Gūtmane, bet trešo vietu izcīnīja Inga Jansone un Indra Jurika.

Senioru konkurencē pirmā vietā Ivaram Zūnam, Uģim Spingam, Jurim Kibaļčičam. Otrā vietā ierindojās Ainars Teteris, Lauris Sprūds, Modris Šveiduks. Trešā Jānis Buks, Nikolajs Gaņijevs, Andrejs Repins.

Uzreiz pēc sacensībām turpat pludmalē pie volejbola laukumiem notika apbalvošanas ceremonija, kuras laikā labākie volejbolisti attiecīgajā posmā, kā arī kopvērtējumā saņēma sacensību organizatoru sarūpētās balvas. Organizatori vēlas teikt lielu paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem, bez kuru palīdzības šis čempionāts nebūtu iespējams.

Pludmales volejbola sezona ar šīm sacensībām vēl nav galā, jo 19. augustā norisināsies Liepājas atklātais čempionāts pludmales volejbolā pāriem. Sacensību sākums pulksten 18:00.

„VEGA 1” pludmales volejbola līgas 2015. gada sezonas kopvērtējuma līderi grupās: