Vējš: ZA 7.6 m/s

Vārdadiena: Dina, Dins, Diāna

Zināmi jaunie čempioni „Vega 1” pludmales volejbola līgā

Atslēgvārdi pludmales volejbols

Trešdien, 30. jūlijā, Liepājas pludmalē pie centrālās glābšanas stacijas noslēdzās šā gada pēdējais „Vega 1” pludmales volejbola līgas posms. Par šā gada čempioniem savās grupās kļuva Artis Zombergs, Aigars Čerņavskis un Zane Labānova.

„Vega 1” pludmales volejbola noslēguma posmā kopumā startēja 49 dalībnieki. Lielākais vairums (22 dalībnieki) startēja tieši vīriešu konkurencē. Par 5. posma uzvarētājiem kļuva Dainis Kopštāls pārī ar Kasparu Ķinēnu, bet pie 3. vietas tika Artis Zombergs, kuram ar to pietika, lai trešo gadu pēc kārtas triumfētu vīriešu konkurencē. Otrajā un trešajā vietā kopvērtējumā ierindojās, attiecīgi, Ivo Demčuks un Pauls Juriks.

Sievietēm 5. posma uzvarētāju statuss Zanei Labānovai un Marijai Kļimovai, bet 2. un 3. vietā ierindojās, attiecīgi, Daina Ledāja/Evita Tetere un Undīne un Sintija Baumanes. Kā vēlāk izrādījās, jau otro gadu pēc kārtas par kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Zane Labānova, bet 2. un 3. vietā ierindojās, attiecīgi, Undīne Baumane un Daina Ledāja.

Senioru konkurencē situācija bija visinteresantākā, kur līderus šķīra tikai viens punkts un uz čempiona titulu reāli cerības bija trijiem pretendentiem - Aigaram Čerņavskim, Gatim Griezītim un Andrejam Vasiļjevam. Līdz finālam aizkļuva divi pretendenti – Čerņavskis un Griezītis. Kā vēlāk izrādījās, arī šoreiz Aigars Čerņavskis no kroņa netika gāzts un līdz ar to spēlētājs jau trešo gadu pēc kārtas kļuva par čempionu veterānu grupā. Otrajā vietā kopvērtējumā ierindojās sīvākais konkurents Gatis Griezītis, bet pozīciju zemāk sezonu noslēdza Zigurds Lācis.

Uzreiz pēc sacensībām turpat pludmalē pie volejbola laukumiem notika apbalvošanas ceremonija, kuru laikā labākie volejbolisti saņēma balvas no sacensību galvenajiem atbalstītājiem. Sacensību organizatori vēlas teikt lielu paldies visiem dalībniekiem un noteikti arī atbalstītājiem, bez kuru palīdzības šis čempionāts nebūtu iespējams.

Pludmales volejbola sezona ar šīm sacensībām vēl nav galā, jo 20. augustā norisināsies Liepājas atklātais čempionāts pludmales volejbolā ar saviem pāriem. Sacensību sākums pulksten 18:00.