Vējš: ZA 7.6 m/s

Vārdadiena: Betija, Elizabete, Liza, Līze

Priekulnieces turpina dominēt

Atslēgvārdi šautriņu mešana | priekule

Bauskā aizvadītas Latvijas un Baltijas šautriņu mešanas reitinga sacensības "Bauskas kauss 2018". Turnīrā piedalījās kupls Liepājas un Priekules klubu pārstāvju desants, bet sieviešu konkurencē pirmo uzvaru karjerā izcīnīja ŠMK "Priekule" pārstāve Laima Upeniece.

Sacensībās piedalījās 82 šautriņu metēji, no kuriem 52 bija stiprā dzimuma. Līdz finālam vīriešu sacensībās aizspēlējās Priekules kluba pārstāvis Kristaps Mickus, kurš izšķirošajā cīņā ar 1:5 atzina lietuvieša Mindauga Barauska pārākumu.

Dalītu piekto vietu sacensībās ieņēma priekulnieks Aigars Strēlis un Liepājas klubu pārstāvošais Durbes sportists Uldis Buļko. Aigars ceturtdaļfinālā ar 2:4 zaudēja vēlākam sacensību uzvarētājam Barauskam, bet Buļko piekāpās Naurim Gleglu. Pārējie ŠMK "Liepāja" šautriņu metēji – Artis Burkevics, Jānis Kupšis un Jānis Helmšteins labi aizvadīja grupu turnīru un iekļuva izslēgšanas spēlēs, bet visiem mūspuses sportistiem sešpadsmitdaļfināls nebija pārvarams.

Sieviešu turnīrā savu pirmo uzvaru karjerā izcīnīja ŠMK "Priekule" šautriņu metēja Laima Upeniece, kura finālā, saspringtā cīņā ar 5:4 pārspēja savu komandas biedreni Kristīni Micku. Irēnai Bauzei šoreiz nācās samierināties ar 9. vietu.

Šajā sezonā visās Latvijā notikušajās Latvijas reitinga sacensībās uzvaras ir guvušas tikai ŠMK "Priekule" sportistes – divas uzvaras ir Kristīnei Mickui, bet reizi triumfējusi Laima Upeniece.

Savukārt jauniešu turnīrā dominēja ŠMK "Liepāja" jaunie šautriņu metēji. Finālā sacentās durbenieks Roberts Buļko un Vērgales pārstāvis Ralfs Laumanis. Šoreiz meistarīgāks ar 3:1 izrādījās Roberts un izcīnīja galveno balvu.

Nākamās Latvijas un Baltijas reitinga sacensības notiks no 18. līdz 19. augustam Priekulē.