Vējš: R 10.7 m/s

Vārdadiena: Vanda, Veneranda, Venija

Puslaiku galotnēs nepieklājīgais vicelīderis

Atslēgvārdi handbols | vaiņode

Latvijas handbola virslīgas šāgada pēdējā spēlē "Vaiņode" ar 25:38 (11:19) piekāpās turnīra vicelīderim "Latgolam".

Vaiņodnieku uzbrukuma līderis Ainārs Pāvils mača pirmajā pusotrā minūtē nerealizēja divus metienus, bet Ludzas komandas sastāvā ar kaut ko līdzīgu atbildēja Austris Tuminskis. Tikmēr spēles rezultāta atklājēja gods tika "Latgolā" spēlējošam citam Latvijā labi zināmam handbolistam Jānim Pavlovičam.

Līdz piektajai minūtei viesi turējās līdzi favorītiem, divreiz panākot neizšķirtu, bet tad ludzēniešiem padevās pirmais no vairākiem izrāvieniem, kas lielā mērā noteica mača iznākumu.

Pirmajā pusstundā "Vaiņodes" deficīts sākotnēji bija trīs vārti, bet puslaika izskaņā tas pieauga līdz deviņu precīzu metienu tiesai.

Aptuveni tāds tas turējās arī divas trešdaļas no otrā puslaika, bet arī tā beigu daļā rezultatīvāk nospēlēja "Latgols", četras sekundes līdz pamatlaika beigām sasniedzot lielāko pārsvaru spēlē.

"Vaiņodes" rezultatīvākais spēlētājs šoreiz bija Oskars Pāvils ar 7 vārtiem.

Nākamo spēli vaiņodnieki aizvadīs jau nākamgad – 12. janvārī, kad savā laukumā tiksies ar Dobeles "Tenax", bet virslīgas pirmo posmu pabeigs 15. janvārī ar izbraukuma maču pret "Celtnieku".