Trešdiena, 28. oktobris Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Sporta svētki visiem, kuriem nav slinkums

Sporta svētki visiem, kuriem nav slinkums
16.07.2007 19:39

0

Jau ceturto gadu pilsētas pludmalē un tās apkārtnē rīkoja Liepājas Sporta nedēļas nogali, kurā aktīvi līdzdarboties varēja jebkurš interesents: notika florbola, strītbola, futbola un volejbola turnīri. Tāpat skatītāji varēja vērot pirmo Latvijas un pilsētas atklāto čempionātu pludmales cīņā vīriešiem un jauniešiem, kā arī minigolferu prasmes.

Pludmales cīņa kļūst par tradīciju

Spēkošanās pludmales cīņā Liepājā notika jau otro reizi, un, tāpat kā pērn, skatītāji pie Glābšanas stacijas bija pulcējušies kuplā skaitā. Sacensību galvenais tiesnesis Viktors Livdāns pastāstīja, ka šoreiz mačos piedalījušies arī sportisti no Lietuvas, tādēļ cīņa par uzvarām bijusi spraigāka. “Šādā pasākumā iespēja mēroties spēkiem un noskaidrot stiprāko bija džudo, grieķu-romiešu un brīvās cīņas pārstāvjiem, tādēļ cīņas par pilsētas un Latvijas čempionāta godalgām pludmales smiltīs bija īpaši sīvas.” Uzvarētāji tika noskaidroti trijās vecuma grupās – no mūsējiem par čempioniem kļuva Aivis Vangovskis (līdz 40 kg), Mareks Garbars (līdz 42 kg), Māris Štāls (līdz 70 kg) un Ansis Atteka (virs 70 kg). Paredzēts šāda veida pasākumu mūsu pludmalē rīkot arī turpmāk.

Florbolisti zem klajas debess

Ne mazāk interesants bija florbola turnīrs, kurā šogad piedalījās 12 komandas, ko galvenokārt veidoja turnīra rīkotāji, florbola kluba “Kurši” spēlētāji, kā arī sieviešu florbola komandas “LPA” meitenes. Cīņas atklātajos laukumos notika jauktajām komandām, un katrā no tām bija pa diviem vīriem un vienai daiļā dzimuma pārstāvei. Šogad meistarīgākā izrādījās komanda “Unkonwn Players”, aiz sevis atstājot “HVZ” un “What Ever Team” florbolistus. Šoreiz pēc turnīra tika apbalvoti arī rezultatīvākie spēlētāji: kungiem tas bija Gints Siliņš, bet dāmām – Kristīne Matisone.

Neiztika arī bez strītbola

Sporta nedēļas nogalē pie tirdzniecības nama “Sala XL” norisinājās Liepājas vasaras ielu basketbola čempionāta 3.posms, kurā šoreiz piedalījās 36 komandas. Sīvākās cīņas noritēja U-15 vecuma grupā jauniešiem un jauktajā jeb “MIX” grupā, kurās pieteicās pa septiņām komandām. Liepājas vasaras ielu basketbola 3.posma uzvarētāji – U-13 zēni “Velnciems”, U-15 zēni “Īblis”, U-16 meitenes “Četri balti krekli”, U-19 jaunieši “JIMMY”, U-23 jaunieši “Aizdod un neatdod”, U-27 vīri “Asins Desas”, U-99 vīri “Parciņš”, U-99 sievietes “MMS”, Mix “NATA”.

Pludmales futbols neizpelnās atsaucību

Svētku laikā norisinājās arī pludmales futbola turnīrs “Dzintarjūras kauss”, kurā par spīti teicamajiem laika apstākļiem šoreiz piedalījās negaidīti maz komandu. Sacensību galvenais tiesnesis Jānis Zuntners esot bijis pārsteigts, ka pieteikušās tikai četras komandas – “Puikas”, “Liepāja 7”, “Jaunliepāja” un “Reperi”. Interesanti, ka mačos nepiedalījās neviena vienība, kas startē “Nordea” pludmales futbola līgā, tiesa gan, sacensības notika, un, izspēlējot apļa turnīru, tika noteikti uzvarētāji. Gūstot pārliecinošus panākumus visās spēlēs, pirmo vietu izcīnīja “Puikas”. Jau šās nedēļas nogalē festivāla “Tele2 Baltic Beach Party” laikā notiks nākamais pludmales futbola turnīrs, kurā atkal varēs piedalīties ikviens interesents.

“Vegas 1” kauss pludmales volejbolā
Sporta nedēļas nogalē pludmalē norisinājās uzņēmuma “Vega 1” dāvātā kausa izcīņa 1989. un 1990. gadā dzimušajiem jauniešiem, kurā pulcējās 7 zēnu un 8 meiteņu komandas . Šāda veida turnīrs Liepājā norisinājās otro reizi, un sacensību rīkotājs Gints Juriks izsaka lielu pateicību uzņēmumam “Vega 1”, sporta preču veikalam “Sportland” par atbalstu tā sarīkošanā.

Zēnu vērtējumā uzvaru izcīnīja mūsu pilsētas sportisti Artis Zombergs un Aleksandrs Poļevs, otro vietu ieguva liepājnieki Pauls Juriks un Viktors Kirovs, bet trešo vietu – aizputnieki Niks Valters un Kristaps Petrutis. Savukārt meiteņu vērtējumā pirmajā trijniekā iekļuva Krista Kraskura un Kitija Megne, sudrabs tika Laurai Miltiņai un Evai Puķītei, bet bronzu ieguva Kristīne Glode un Rūta Ruperte. Paredzēts, ka arī “Vegas 1” kausa izcīņa varētu notikt katru gadu.

Minigolfa amatieriem teicami rezultāti

Liepājas minigolfa laukumos norisinājās pilsētas Amatieru minigolfa līgas otrais posms, kurā pie uzvaras dāmu vērtējumā tika Baiba Vieglā (79 punkti), labākais bērnu konkurencē bija Ingars Jansons (75 punkti), bet kungu vērtējumā uzvaru izcīnīja Kaspars Gedgovds. Sacensību galvenais tiesnesis Verners Kiršs pastāstīja, ka šoreiz mačos piedalījušies 24 sportisti. “Patīkami pārsteidza ne tikai kuplais dalībnieku skaits, bet arī augstie rezultāti, jo liela daļa minigolferu vienā piegājienā spēja pārvarēt 30 gūto punktu robežu,” teica Kiršs. 

Miks Kuncītis,
“Kurzemes Vārds”

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz