Piektdiena, 1. marts Ilgvars, Ivars

Vieglatlētiem personīgie rekordi

06.05.2007 18:46

0

Ventspilī notikušas vietējās sporta skolas “Spars” sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā junioriem un jauniešiem, kurās labus rezultātus sasniedza Liepājas sportisti, kopumā izcīnot deviņas medaļas. Viens no liepājnieku treneriem Jēkabs Kupšis pastāstīja, ka mūsu vieglatlētiem šogad šīs bijušas pirmās nopietnās sacensības zem klajas debess, taču, neskatoties uz to, visi mūsējie spējuši uzlabot savus personīgos rezultātus. Tūlīt pēc atgriešanās no treniņnometnes Krievijā uz starta junioru konkurencē izgāja arī Liepājas labākā vieglatlēte Poļina Jeļizarova, kurai tieši 1.maijā bija 18.dzimšanas diena. Viņa 1000 metru garo distanci pabeidza ne tikai pirmajā pozīcijā, bet arī sasniedza jau personīgo rekordu – 2:53,9.

Šajā skrējienā bronzas godalgu izcīnīja Rasa Brūna, kura no uzvarētājas atpalika nepilnas 40 sekundes. Jauniešu konkurencē 400 metru skrējienā nepārspēta palika Jūlija Gurko (1:04,7), aiz sevis trešajā pozīcijā atstājot citu sporta skolas “Daugava” audzēkni Eviju Otaņķi (1:07,5). Arī zēnu konkurencē šajā distancē Liepājai tika zelta un bronzas godalgas – ātrākais skrējienā izrādījās Jevgēņijs Bobrovs (53,3), bet trešo vietu ieņēma Aleksandrs Kovaļovs (55,8). Par uzvarētāju 1000 metru distancē kļuva Aleksandrs Čarkins (2:44,3), bet mūsu meitenēm šoreiz nācās samierināties ar sudraba un bronzas medaļām, jo ne Agnetai Balodei (3:09,0), kura izcīnīja otro vietu, ne Egijai Šliserei (3:20,2) kilometra garā skrējiena uzvarētāju no Ventspils apsteigt nebija pa spēkam.

Tikko no Austrijas, kur norisinājās pasaules čempionāts policijas krosā, atgriezusies Irina Štūla-Pankoka, kas fiziski smagajā piecus kilometrus garajā trasē izcīnīja astoto vietu, finišu sasniedzot pēc divdesmit minūtēm un divām sekundēm.

Jau šīs nedēļas nogalē mūsu vieglatlēti dosies uz Rīgu, kur notiks jauno vieglatlētu diena.