Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Divas neveiksmes handbola virslīgā

Latvijas handbola virslīgā divas spēles divās dienās aizvadīja HK “Vaiņode”, un abas nesekmīgi. Vispirms mūsējie kapitulēja pret valsts čempioniem ZRHK “Tenax Dobele” ar 16:37 (8:18), bet turpinājumā ar 23:35 (11:17) zaudēja ASK “Zemessardze/LSPA”.

06.10.2023 06:04

Dobelē jau no mača pirmajām minūtēm dominēja laukuma saimnieki, un pēc nospēlētām 12 minūtēm rezultāts bija 12:3 zemgaļu labā.

Visas cīņas laikā uz katru vaiņodnieku precīzo raidījumu mājinieki atbildēja ar diviem goliem.

Mūsējie nedaudz uzlaboja sniegumu pirmā puslaika vidū, bet tad dobelnieki īsā laika posmā atbildēja ar pieciem vārtiem, un otrā puslaika ievadā viņu pārsvars sasniedza 13 vārtus.

Arī cīņas galotnē laukuma saimniekiem padevās šāds izrāviens, un finišā rezultāts jau kļuva gana graujošs.

Viesu rindās ar sešiem vārtiem atzīmējās Rihards Plūme.

Spēle pret ”Zemessardzi/LSPA” bija krietni līdzvērtīgāka, lai gan galarezultāts šaubas vairs neraisīja.

Līdz pirmā puslaika vidum rezultāts auga līdzīgi, un vaiņodnieki trīs reizes izvirzījās vadībā, bet sešas reizes tika fiksēts neizšķirts.

Tomēr mājinieki arvien biežāk veica spēlētāju rotāciju, kāpināja spēles tempu un pēc 10:2 izrāviena nosvēra svara kausus sev par labu.

Mūsējie tuvāk par sešiem vārtiem vairs netika, un studenti droši aizvadīja maču līdz pārliecinošai uzvarai. Pa sešiem goliem kurzemniekiem guva Rihards Plūme, Gatis Taujēns un Markuss Dīks.

7. oktobrī HK ”Vaiņode” savā laukumā uzņems SK ”Latgols”.