Liepājniekiem divi tituli starptautiskajā džudo turnīrā

Rīgas Nacionālajā sporta manēžā divas dienas norisinājās 10. starptautiskais ”Kyodai” džudo turnīrs. Vecākajā U19 vecuma grupā pie diviem tituliem tika Liepājas Kompleksās sporta skolas pārstāvji Roberts Starčaks-Jankausks un Pāvels Višņovs.

11.05.2022 12:18

Sacensības bija kupli apmeklētas, jo uz tatami izgāja sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Somijas, kopumā pārstāvot 56 klubus.

Liepājas Kompleksā sporta skola ”Kyodai” turnīrā startēja ar 25 džudistiem, un mūsējie izcīnīja četras godalgas. Turklāt visi Liepājas laureāti cīnījās vecākajā U19 vecuma grupā.

Pie uzvaras svara kategorijā virs 90 kilogramiem tika Roberts Starčaks-Jankausks un svara kategorijā līdz 66 kilogramiem Pāvels Višņovs.

Pāvelam bija 23 konkurenti, un izšķirošajā cīņā liepājnieks pieveica ”Kyodai” cīkstoni Markusu Šaicānu. 2. vietu turnīrā izcīnīja Ivans Mihaļovs, kurš finālā svarā līdz 81 kilogramam piekāpās Matīsam Zeiļam no ”Samurs”.

Savukārt svara kategorijā līdz 60 kilogramiem 3. vietu ieguva Kirils Golubevs. Šajā svara kategorijā uzvarēja Polijas kluba ”GKS Czarni Bytom” pārstāvis Mateušs Fitika.

Pie desmit tituliem sacensībās tika Polijas ”Lemur Judo Club” pārstāvji.