Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Dublieri turpina nezaudēto spēļu sēriju

23.08.2006 21:53

0

“Liepājas metalurga” dublieru komanda turpina savu nezaudēto spēļu sēriju, pagarinot to līdz četriem mačiem, vakar Latvijas futbola čempionāta 1.līgas spēlē cīnoties neizšķirti 2:2 (1:1) ar FC “Skonto” jauno maiņu.

Vakardienas spēlē tikās divas gados jaunas komandas, tomēr liepājnieku pretinieki bija pieredzes bagātāki, jo kājbumbas gudrības smeļas ne tikai ikdienā savā klubā, bet arī regulāri iesaistoties Latvijas U–18 izlasē.
Tomēr kopumā spēle bija visai līdzīga. Jā, viesiem piederēja neliels teritoriāls pārsvars, savukārt mūsējie laiku pa laikam atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Abu pirmo vārtu guvumos lielu lomu spēlēja individuālā meistarība. Skontieši izvirzījās vadībā pēc tam kad viņu spēlētājs bija vienatnē ticis galā ar mūsu aizsardzību un ieraidījis bumbu precīzi vārtu apakšējā stūrī. Līdzīgs bija arī Vladimira Kameša vārtu guvums, kas atjaunoja neizšķitu uz rezultātu tablo. Saņēmis tālu piespēli, uzbrucējs izlauzās cauri trim pretinieku aizsargiem un precīzi sita apakšējā stūrī.
Otro puslaiku abas vienības atsāka azartiski, cenšoties daudz uzbrukt un ne vienmēr pagūstot atgriezties aizsardzībā. Līdzīgi spēkoties gan nesanāca ilgi, jo 55.minūtē “Liepājas metalurga” aizsargs Dmitrijs Mihailovs nopelnīja otro dzelteno kartiņu šajā mačā un bija spiests pamest laukumu.
Taču, arī spēlējot mazākumā metalurgi spēja līdzvērtīgi cīnīties ar viesiem. Spēles 69.minūtē mūsējie gan vēlreiz nonāca zaudētājos, tomēr jau pēc četrām minūtēm Jevgēņijs Golovins ar precīzu soda sitienu atjaunoja neizšķirtu – 2:2.
Mūsējiem radās arī teicama iespēja izraut uzvaru, tomēr neizdevās trāpīt tukšos vārtos.
“Liepājas metalurga” treneris Viktors Lukins pēc mača atzina, ka kopumā rezultāts ir likumsakarīgs, kā arī vēlreiz uzsvēra to, ka šoreiz nācās mēroties spēkiem ar nedaudz vecākiem spēlētājiem, un savu audzēkņu savu audzēkņu sniegumu uz šī fona vērtēja kā labu.
Arī nākamo maču “Liepājas metalurga” dublieri aizvadīs savā laukumā, sestdien pulksten 18 “Olimpijas” stadionā tiekoties ar Ventspils “Tranzītu”.