Emocionālas cīņas Bruģa Bumbas posmā pie ”Street Burgers”

Trešdien, 15. jūnijā, tikai aizvadīts otrais ”Bruģa Bumbas” posms pie burgernīcas ”Street Burgers”, kurā kopumā piedalījās 38 komandas. Cīņas aizritēja ļoti emocionālas un pie uzvarām tika tās komandas, kuras pirmajā posmā uzvaras garšu neizjuta, līdz ar to kopvērtējuma tabulās izveidojot ”jucekli”.

17.06.2022 10:51

Otrajā ”Bruģa Bumbas” posmā piedalījās jau vairāk komandu nekā pirmajā posmā, kas liek cerēt, ka nākotnē varētu piedalīties arvien vairāku jaunu komandu. ”Street Burgers” posmā kopumā startēja 38 komandas sešās dažādās grupās. Meitenes savā starpā sacentās U-13 un U-99 vecuma grupā, savukārt, zēni U-15, U-18 un U-99. Spēles norisinājās arī ierastajā MIX grupā, kur cīņas vienmēr ir bijušas vienas no saistošākajām.

Gluži tā pat kā pirmajā posmā arī šajā, populārākās vecuma grupas pēc komandu skaita bija U-15 zēnu un U-18 jauniešu grupas, abās pa 8 komandām. U-15 zēnu grupā par uzvarētajiem kļuva komanda ”Viļņi”, kas finālā uzvarēja komandu ”Sasha” ar rezultātu 6:5, savukārt, godpilnā 3.vieta ”Asie pipari” basketbolistiem. U18 vecuma grupā pie uzvaras tika komanda ”Tie paši čaļi”, kuri aiz sevi 2. un 3.vietā atstāja, attiecīgi, komandas ”Ēriks” un ”Pipari”.

Par uzvarētājiem pašā mazākajā U13 meiteņu vecuma grupā kļuva komanda ”Paprikas lēdijas”, kas aiz sevis atstāja komandas ”Makvīni” un ”Krutās pandas”. Par uzvarētājām U-99 sieviešu konkurencē, otro posmu pēc kārtas, kļuva komanda ”Nākamreiz” basketbolistes, aiz sevis 2.vietā atstājot ”Yolo” meitenes, bet 3.vietā ierindojās komanda ”Riktīgi Rauj”.

Spraigas cīņas aizritēja U-99 grupā vīriešiem, kur par 2.posma uzvarētājiem kļuva ” G-Town ”basketbolisti, kuri finālā spraigā cīņā pārspēja ”Normāli Čaļi” komandu, bet godpilnā 3.vieta brigādei ”Kauguri”. MIX grupā otro posmu pēc kārtas uzvarēja komanda ”G-Town”, aiz sevis atstājot komandas ”Joka pēc” un ”Sīpoli”.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī otrais finālists meistarības konkursam un par ”Street Burgers” posma uzvarētāju atkārtoti kļuva daiļā dzimuma pārstāve, šoreiz Marta Strautiņa, kura distanci veica 35 sekundēs, tādējādi papildinot finālistu skaitu, kuri  pēdējā posmā, 13.augustā, cīnīsies par 100 EUR dāvanu karti no tirdzniecības nama ”Kurzeme”. Atgādinām, ka pirmajā posmā vietu finālā sev nodrošināja Megija Šaķe.

Nākamais posms norisināsies jau 29. jūnijā Daugavas stadiona rezerves lakumā esošajā Kristapa Porziņģa laukumā. Posma sākums pulksten 18:30. Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundu pirms to sākuma no pulksten 17:00 – 17:30. Dalības maksa no komandas – 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad jauniešu vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.

”Bruģa bumba 2022” sacensību posmi:

3.posms           29. jūnijs         18:30     (LOC posms KP laukumā)
4.posms           13.jūlijs           18:30     (SPB Sporta Bode posms KP laukumā)
5.posms           27.jūlijs           18:30     (t/c Kurzeme posms KP laukumā)

6.posms           13.augusts       12:00     (Fināla posms KP laukumā)