Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Ar kurzemnieku dueli startē florbola 1. līgas sezona

Aizvadītās nedēļas izskaņā ar ”Leģions/Grobiņas SC” un ”Kurši FSS” dueli startēja Latvijas florbola 1. līgas sezona. Spēle norisinājās Grobiņas Sporta centrā, un, aizvadot pārliecinošu cīņas pirmo pusi, mājinieki uzvarēja ar 6:3 (2:0, 3:1, 1:2).

26.09.2023 06:05

Grobiņnieki iepriekšējā sezonā kļuva par 1. līgas uzvarētājiem, finālā ar 4:3 pārspējot ”Kuldīgu/KNSS”, savukārt liepājnieki finišēja 3. pozīcijā, bronzas cīņā ar 11:4 uzvarot ”Ogri/pgd.lv”.

Arī šogad 1. līgas turnīrs sadalīts Rietumu un Austrumu zonās un abām mūspuses vienībām rietumos nāksies konkurēt ar vēl astoņām komandām.

Atklāšanas maču laukuma saimnieki sāka ar Miku Urstiņu vārtos, bet ”Kuršu” cietoksnī stājās Klaids Maļcevs, kurš klubam pievienojās no ”Rubenes”.

Grobiņnieki titula aizstāvēšanu sāka vareni, līdz otrās trešdaļas vidum panākot 5:0. Liepājnieki pirmos vārtus iemeta vien 35. minūtē, kad Markuss Levalds realizēja skaitlisko vairākumu.

Noslēdzošās trešdaļas sākumā laukuma saimnieki atjaunoja piecu vārtu pārsvaru, un tikai mača galotnē ”Kurši” padarīja rezultātu nedaudz pieklājīgāku.

Grobiņniekiem uzvaras kaldināšanā ar diviem rezultativitātes punktiem izcēlās Ingars Jansons, Valters Freijs, Jānis Zukulis, Madars Plepis un Lauris Zaicevs.

29. septembrī ”Kurši FSS” savā laukumā uzņems ”Latvijas Universitāti/FS Masters”, bet ”Leģions/Grobiņas SC” 1. oktobrī viesos sacentīsies ar ”RTU/Rockets 1”.