Ar trīs vārtu pārsvaru nepietika

13.01.2013 17:45

Gada pirmajā Latvijas florbola virslīgas spēlē Liepājas “Kurši” nenoturēja trīs vārtu pārsvaru un ar 4:7 (3:0, 1:4, 0:3) piekāpās turnīra līdervienībai “Lielvārdei”.

Turnīra tabulas vidusdaļas vienība “Kurši” spēli pret virslīgas līderiem sāka izcili – trešajā minūtē Raitis Bušs atklāja rezultātu, bet perioda izskaņā 39 sekunžu laikā mūsējie palielināja savu pārsvaru līdz 3:0. Viesu otros vārtus guva Kaspars Klamers, bet Gints Siliņš pēdējā minūtē realizēja soda metienu.

Arī mājinieki šajā mačā guva vairākus vārtus īsā laikā, kas “Lielvārdes” florbolistiem ļāva pierādīt savu favorītu un līderu statusu. Uz laukuma saimnieku pirmajiem vārtiem mūsējie atbildēja ar Mārtiņa Vēja precizitāti, tādējādi atjaunojot trīs vārtu pārsvaru – 4:1. Mūsējiem sāpīgāka bija lielvārdnieku rezultativitāte otrā perioda vidusdaļā – tikai pusotra minūte mājiniekiem bija vajadzīga, lai gūtu trīs vārtus pēc kārtas un panāktu neizšķirtu 4:4. Sekojošais pusminūtes pārtraukums liepājniekiem ļāva nomierināties un sakārtot savu spēli, un pirmajā periodā rezultāts vairs nemainījās.

Izšķirošo izrāvienu “Lielvārde” veica trešā perioda pēdējās piecās minūtēs – 56. minūtē mūsējie ielaida piektos vārtus, bet 58. un 59. minūtes izskaņā – sestos un septītos. Lai cik tuvu kurši bija pārsteiguma sarūpēšanai, “Lielvārdei” izdevās turpināt savu izcilo sēriju – divu gadu laikā šī komanda savā laukumā nav zaudējusi nevienā regulārā čempionāta spēlē, izcīnot jau 24. panākumu pēc kārtas.

FK “Kurši” nākamo spēli svētdien, 20. janvārī, pulksten 17 aizvadīs Liepājas Olimpiskajā centrā, kur uzņems “Rubeni”.