FK “Kurši” ar 7:8 piekāpjas “Talsu NSS/Krauzers”

”Elvi” florbola līgā ”Kurši” savā laukumā aizvadīja vāju pirmo periodu, cīņas gaitā nonāca iedzinējos ar sešu vārtu starpību, tomēr galotnē radīja intrigu un piekāpās ”Talsu NNS/Krauzers” vien ar 7:8 (0:4, 2:2, 5:2).

25.11.2021 23:56

Līdzīgi kā iepriekšējā spēlē, kad liepājnieki pret ”Lielvārdi” pirmajā periodā ielaida septiņus golus, arī šoreiz mūsējie iesāka bikli un divdesmit minūšu laikā nonāca iedzinējos ar 0:4. Divus vārtus mājinieki zaudēja pēc kļūdām laukuma vidū, bet divas reizes talsinieki realizēja skaitlisko vairākumu.

Kopumā bumbiņas kontrole bija viesu pārziņā un arī bīstamo momentu skaits pie laukuma saimnieku vārtiem bija gana liels. Otrajā periodā ”Kurši” ar diviem goliem atguva iedvesmu, bet līgas līdervienības atbilde bija tikpat skaļa, un talsinieki ar pragmatisku, dažbrīd pat lēnu florbolu diktēja notikumus laukumā.

42. minūtē viesi panāca jau 8:2, un tobrīd nekas neliecināja par intrigas tuvošanos. Liepājniekiem atlika nedaudz pielikt ātrumā un agresīvākā presingā, kā rezultātā svaru kausi noliecās mājinieku pusē. Deviņu minūšu laikā mūsējie iemeta piecas bumbiņas Valtera Kasjaņenko cietoksnī, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Pēc pusminūtes pārtraukuma un vārtsarga nomaiņas pret sesto laukuma spēlētāju ”Kurši” tuvojās varoņdarba īstenošanai, tomēr Talsu aizsardzība spiedienu izturēja un uzvaru nosargāja. Mājinieku vienībā par labāko spēlētāju tika atzīts Toms Peniķis, kurš guva trīs vārtus.

”Elvi” florbola līgā tagad iestājies pārtraukums, kas saistīts ar Latvijas izlases dalību pasaules čempionātā. Liepājnieki nākamo cīņu aizvadīs 18. decembrī savā laukumā pret ”Irlavu”.

Komentārs

Kuršu” uzbrucējs Toms Peniķis:

Neizdodas mums pēdējās spēlēs sekmīgi mača sākumi, un arī šoreiz iekritām uz muļķīgiem sodiem. Nepieciešams koncentrēties jau no pirmajām minūtēm. Priekšpēdējā vieta turnīra tabulā uzliek zināmu psiholoģisko slogu, bet šī spēle parādīja, ka mēs varam cīnīties par punktiem un uzvarām. Pie rezultāta 2:8 neko drastiski savā spēlē nemainījām, vienkārši parādījām raksturu un cīņassparu. Diemžēl joprojām vēl nespēlējam savā optimālajā sastāvā, bet, cerams, drīzumā visi iztrūkstošie spēlētāji atgriezīsies ierindā.