Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

FK Kurši – FK Rubene 10:11

01.03.2015 20:40

Ģirts Gertsons

Lai cik sīvas cīņas notika “Kuršu” un “Rubenes” ceturtdaļfināla sērijas pirmajos trijos mačos, iznākums vienmēr bija viens – uzvarēja kocēnieši. Sērijas ceturtajā spēlē, kas notika Liepājas Olimpiskajā sporta centrā, likās, ka galarezultāts būs cits, jo “Kuršiem” tiešām vairs nebija kur atkāpties. Lai arī rezultātu atklāja viesi (1:0), liepājnieki ātri vien atbildēja ar trim precīziem raidījumiem (3:1), bet pirmo periodu uzvarēja ar 5:3. Otrās trešdaļas pirmajās sekundēs mājinieki ieguva pat triju vārtu handikapu (6:3), bet attīstīt savu panākumu viņiem neizdevās – otrajā pārtraukumā labākā noskaņojumā devās kocēnieši, kuri bija atguvuši vadību (8:7). Pēdējā perioda sākumā divu vārtu pārsvaru ieguva “Rubene” (9:7), bet ātri vien trīs bumbiņas viņu vārtos sameta Liepājas florbolisti – 10:9. Kā izrādījās, “Kuršiem” šosezon vairs nebija lemts pārspēt pretinieku vārtsargu, bet Kocēnu florbolisti atkal bija veiksmīgāki tieši mača galotnē – 58.minūtes sākumā Ritvars Bērziņš panāca izlīdzinājumu (10:10), bet 59.minūtē Uģis Karasevs ar precīzu metienu nodrošināja “Rubenei” uzvaru mačā (11:10), kā arī visā sērijā – 4:0. Kocēnu komandas pretinieki pusfinālā būs pāra “Cēsu alus/Lekrings” – “Ulbroka/FS Masters” uzvarētāji. Šobrīd vadībā ar 3:1 atrodas cēsnieki.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina uzvaras vārtu autoru Uģi Karasevu, kuram šajā mačā “hat-trick”. 3 (1+2) punkti viņa komandas biedram Jānim Grundšteinam, bet ar diviem goliem izcēlās Ingars Matisons. Labākā spēlētāja balva “Kuršu” sastāvā tika Gintam Siliņam, kurš ar 5 (4+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. 3 (2+1) punktu savāca Mārtiņš Vējš.

“Kurši” – “Rubene” 10:11 (5:3, 2:5, 3:3), sērijā 0:4.