Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

“FK Kurši FSS” ar divām spēlēm Liepājā sāks “play-off” ceturtdaļfinālu pret Ogri

Šo sestdien un svētdien ar divām mājas spēlēm “FK Kurši FSS” sāks Latvijas čempionāta 1. līgas ceturtdaļfinālu pret “FK Ogre/VT Timber”. Pērn liepājnieki izcīnīja bronzu, bet šogad tēmē uz lielo finālu “Arēnā Rīga”, informē kluba direktors Normunds Krūmiņš.

20.02.2024 11:55

Pagājušo piektdien ar uzvaru pagarinājumā pret “Ķekavas Bulldogs” regulāro sezonu noslēdza “FK Kurši FSS” vienība.

Kopumā pamatturnīra 18 mačos izcīnītas 12 uzvaras un piedzīvoti seši zaudējumi.

Sezonas pirmajā pusē uzvaras mijās ar zaudējumiem un komanda nekādi nevarēja iekārtoties Rietumu divīzijas TOP 4, taču pēc gadu mijas, kad komandā pilnvērtīgi atgriezās Sandis Lēvalds un Kristaps Ošs-Ervics, komanda demonstrēja pārliecinošu sniegumu un uzvarēja septiņas no astoņām spēlēm.

Uzvara sezonas noslēdzošās spēles pamatlaikā liktu vēl gaidīt sestdienas spēļu iznākumus, lai noskaidrotu vietu turnīra tabulas noslēgumā, tomēr divi izcīnītie punkti jau savlaicīgi sniedza atbildes uz visām neskaidrībām – ceturtdaļfinālā gaidāma tikšanās ar “FK Ogre/VT Timber”.

Ogrēnieši šajā sezonā, tāpat kā pērn, regulārajā turnīrā spēlēja Austrumu divīzijā, tāpēc abas komandas šogad tiksies pirmo reizi.

Tiesa, abas komandas pērn Lielvārdē krustoja nūjas cīņā par Latvijas čempionāta 1. līgas bronzas godalgām. Toreiz pārliecinoši ar 11:4 uzvaru svinēja Liepājas florbolisti.

Šosezon “FK Ogre/VT Timber” aizvadītajās 16 spēlēs izcīnīja septiņas uzvaras un piedzīvoja deviņus zaudējumus, ierindojoties Austrumu konferences 6. vietā.

Gaidāmo pretinieku rindās šogad spēlē arī vairāki spēlētāji ar Virslīgas čempionātu pieredzi – Matīss Jānis Tepers (FS Masters/Ulbroka), Rihards Dainis (FK Madona), Toms Dāle (FK Rīga), Rūdis Jermacāns (Lekrings) un Alvis Savins (Lielvārde/FatPipe), tāpēc ogrēniešus noteikti nedrīkst nenovērtēt.

Tikmēr “FK Kurši” komandā vadošā spēlētāja lomu apstiprinājis Patriks Bliska, kurš 16 spēlēs ticis pie 28 rezultativitātes punktiem.

Turpat aiz Bliskas seko Toms Peniķis ar 26 un Raitis Bušs ar 23 rezultativitātes punktiem. Pēc atgriešanās komandā izcili darbojas Sandis Lēvalds – viņam 18 punkti astoņās spēlēs.

Komandas ceturtdaļfinālā sacentīsies līdz trīs uzvarām. Pirmās divas spēles norisināsies Liepājā, LOC Manēžā. Sērijas trešā spēle būs Ogrē.

Ja pēc trīs spēlēm sērijas uzvarētājs nebūs noskaidrots, tad potenciālais ceturtais mačs atkal varētu notikt Ogrē, bet piektais – Liepājā.