Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

“Kurši FSS” gadu noslēdz ar zaudējumu tiešajam konkurentam

Latvijas florbola 1. līgā 2023. gada pēdējā spēle tika aizvadīta Liepājas Olimpiskā centra manēžā, kur savā starpā spēkojās FK “Kurši FSS” un SK “Slampe/Zevid”. Turnīra tabulā divu blakus esošo komandu duelī pārāki ar 8:5 (1:2, 5:1, 2:2) bija viesi, un mūsējie atkāpās uz 6. vietu.

27.12.2023 05:31

Pirmā apļa mačā oktobra vidū abas komandas sacentās Irlavas sporta namā, un tad rezultatīvā cīņā ar 13:11 pārāki bija liepājnieki.

Decembrī Mārtiņa Krūma trenētajai komandai bija jāaizvada trīs spēles, no kurām uzvara tika gūta vienā cīņā.

Gada pēdējā mačā mājinieki divreiz realizēja skaitlisko vairākumu un pirmās trešdaļas vidū izvirzījās vadībā ar 2:0. Turpinājumā sekoja pretinieka četru vārtu atbilde, bet pēc otrā perioda viesi panāca 6:3.

Noslēdzošajā trešdaļā pēc Endija Ezeriņa gola sāncenši mūsējos sarūgtināja ar diviem vārtiem, un tikai cīņas pēdējās sekundēs Raitis Bušs realizēja sešu spēlētāju taktiku, kura ilga piecas minūtes.

Liepājnieku rindās ar diviem goliem izcēlās Patriks Bliska, bet labākā spēlētāja balvu nopelnīja Sandis Lēvalds.

1. līgas Rietumu zonā FK “Kurši FSS” aizvadījuši vismazāk spēļu (10), un ar iekrātiem 15 punktiem kurzemnieki atrodas 6. vietā.

Janvārī liepājniekiem ieplānotas piecas cīņas, un pirmā paredzēta jau 1. janvārī viesos ar “RTU Rockets 1”, bet savā laukumā mūsējie atgriezīsies 12. janvārī ar maču pret “Talsu NSS/TX koku”.