Piektdiena, 29. marts Agija, Aldonis

FK “Kurši” izcīna uzvaru bullīšos

10.01.2011 11:18

Sestdien, 8. janvārī, uzvaru īstā trillerī izcīnīja Liepājas florbola komanda “Kurši”, kas spēlējot savās mājās pēcspēles metienos pārspēja “Lielvārdes” komandu ar rezultātu 4:3. Izšķirošo bullīti liepājnieku labā realizēja Oskars Bergmanis.

Gaidāmā spēle pret ”Lielvārdes” komandu solījās būt smaga un neprognozējama. Līdz šim labākas sekmes bijušas viesiem, kuri turnīra tabulā atradās 6. vietā (22 punkti 14 aizvadītajās spēlēs). Savukārt, liepājnieku rēķinā bija 14 punkti 15 aizvadītajās spēlēs, kas komandu ierindoja 11. vietā 13 komandu konkurencē.

Neskatoties uz visai atšķirīgām pozīcijām turnīra tabulā pirmie vadībā izvirzījās tieši mājinieki, kad otrā perioda vidusdaļā vārtus liepājnieku labā guva Oskars Bergmanis. Līdz pat trešā perioda sākumam rezultāts uz tablo vēstīja minimālu vadību FK ”Kuršiem” (1:0), taču tad sekoja varens vārtu birums abu komandu izpildījumā.

Vispirms, ”Kuršu” pārsvaru palielināja Elans Zīverts, taču perioda vidū trīs minūšu laikā viesi guva trīs vārtus, tādējādi spēli pavēršot pavisam uz citu pusi. Liepājnieki padoties negrasījās un piecas minūtes pirms spēles beigām rezultātu izlīdzināja ”Kuršu” līderis Gints Siliņš, tādējādi uzvarētāju noteikšanai bija nepieciešams papildlaiks.

Arī pagarinājumā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās un sekoja pēcspēles metienu sērija. Līdz pat sestajai kārtai abas komandas nespēja pabeigt spēli, taču veiksme šoreiz uzspīdēja mājiniekiem un izšķirošo pēcspēles metienu realizēja Oskars Bergmanis, tādējādi atnesot liepājniekiem laimīgu uzvaru ar rezultātu 4:3.

Diemžēl dienu vēlāk izbraukumā ”Kuršiem” tik labi nesekmējās un tika piedzīvots zaudējums ”Ulbroka” florbolistiem ar rezultātu 1:6. Vienīgos vārtus ”Kuršu” labā ar soda metienu guva Gints Siliņš.

Nākošo spēli ”Kurši” aizvadīs jau šajā nedēļas nogalē, 15. janvārī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies SK ”Pārgaujas” komanda, kas turnīra tabulā atrodas tieši priekšā liepājniekiem. Spēles sākums pulksten 16:00.