Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

FK “Kurši” mača galotnē piekāpjas “Lielvārdes” florbolistiem

02.11.2009 15:16

Svētdien, 1. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās kārtējā Latvijas florbola virslīgas spēle starp FK ”Kurši” un ”Lielvārde” florbolistiem.

Nespējot nosargāt otrajā periodā iekrāto trīs vārtu pārsvaru, liepājnieki piedzīvoja jau savu astoto zaudējumu pēc kārtas – 4:7 (1:1, 3:2, 0:4).

Liepājniekiem atkāpšanās ceļa vairs nebija, jo pēdējas spēlēs bija piedzīvoti tikai zaudējumi un spēle Liepājā bija laba iespēja lauzt šo ieilgušo sēriju, turklāt, pretiniekos bija Virslīgas tā brīža pēdējās vietas īpašnieki – ”Lielvārdes” florbolisti.

Taču arī šoreiz spēle liepājniekiem līdz galam tomēr neizdevās un ”Kuršus” no zaudējuma neglāba pat Ginta Siliņa trīs gūtie vārti.

Mačs iesākās itin veiksmīgi, jo spēles ceturtajā minūtē liepājnieki atklāja rezultātu, kad ar precīzu trāpījumu izcēlās ”Kuršu” rezultatīvākais spēlētājs Gints Siliņš. Taču tad pamazām vadības grožus pārņēma viesi, kuri spēles 15. minūtē spēja panākt neizšķirtu – 1:1.

Negaidīti veiksmīgi iesākās otrais periods, kur mājinieki sešu minūšu laikā spēja gūt trīs vārtus (divas reizes izcēlās Gints Siliņš un vienu reizi Kaspars Klamers), turklāt, divi vārti tika gūti 22 sekunžu intervālā. Taču viesi pamazām sāka pakaļdzīšanos. Vispirms, spēles 30. minūtē viesi guva otros vārtus spēlē, bet perioda izskaņā arī trešos. Līdz ar to, pirms pēdējām 20 minūtēm spēlē joprojām saglabājās intriga – 4:3 vadībā FK ”Kurši”.

Līdz pat izšķirošās trešdaļas vidusdaļai nekas neliecināja par to, ka mājinieki izlaidīs uzvaru no rokām, taču tad sekoja viesu ofensīva un četru minūšu laikā liepājnieki jau nonāca iedzinēju lomā – 4:5.

Pēc ielaistajiem vārtiem liepājnieki pilnībā pārņēma spēles gaitu un ar visiem spēkiem metās atspēlēties, taču lielisks šajā vakarā bija pretinieku vārtsargs, kurš neticamā veidā divas minūtes līdz spēles pamatlaika beigām glāba viesu vārtus no Ginta Siliņa, šķietami, neatvairāmā metiena. Turpinājumā liepājnieki nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju, taču tas nospēlēja ļaunu joku un viesi pēdējās sekundēs veselas divas reizes raidīja bumbiņu tukšos vārtos, tādējādi, uzstādot gala rezultātu – 4:7.

Līdz ar to, šis liepājniekiem bija astotais zaudējums pēc kārtas un noskaņojums šobrīd komandā nav no tiem labākajiem, taču sezona rit pilnā sparā un laika gremdēties atmiņās īpaši nepaliek.

Jau nākošo spēli ”Kurši” aizvadīs pēc nepilnām divām nedēļām, 14. novembrī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies SK ”Tahe” florbolisti no Igaunijas. Spēles sākums pulksten 17:00.