Pirmdiena, 20. maijs Venta, Salvis, Selva

FK “Kurši” savus atbalstītājus iepriecina ar uzvaru

05.09.2011 14:27

Svētdien, 4. septembrī, savu pirmo uzvaru Latvijas florbola virslīgas mājas spēlē izcīnīja FK “Kurši”, kas ļoti smagā cīņā ar rezultātu 9:7 pārspēja spēcīgo SK “Pārgauja” komandu. Ar pieciem rezultativitātes punktiem izcēlās “Kuršu” līderis Gints Siliņš, portālu informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Sestdien FK ”Kurši” izbraukumā aizvadīja pirmo šīs sezonas spēli ar ”Lielvārde” florbolistiem, kur tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 5:8. Savukārt, svētdien Liepājā viesojās SK ”Pārgaujas” komanda, kur spēli uzsāka ļoti vareni.

Jau pēc pirmajām 20 minūtēm mājinieki bija nonākuši zaudētāju lomā ar trīs vārtu deficītu (2:5), taču otrais periods apgrieza visu ar kājām gaisā. Liepājnieki savus vārtus nosargāja neskartus, turpretim viesi tika pārsteigti trīs reizes un rezultāts uz tablo pirms pēdējā cēliena jau neizšķirts (5:5).

Izšķirošajā periodā liepājnieki izvirzījās vadībā, vispirms, ar rezultātu 8:6, bet pēc tam arī ar 9:7. Divu vārtu pārsvaru izdevās nosargāt līdz pat spēles beigu finālsvilpei un pirmā sezonas uzvara bija rokā!

Nākošo spēli ”Kurši” aizvadīs pret ”RTU/Inspecta” komandu, kura Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies 18. septembrī pulksten 17:00.

FK “Kurši” – SK “Pārgauja” 9:7 (2:5, 3:0, 4:2)