FK “Kurši” sezonu uzsāk ar uzvaru

07.09.2009 11:41

Sestdien, 5. septembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā savu pirmo sezonas spēli Latvijas florbola virslīgā aizvadīja florbola klubs “Kurši”, kas ar rezultātu 2:0 izrādījās pārāki pār Valmieras florbolistiem, tādējādi iepriecinot ne tikai sevi, bet arī sanākušos līdzjutējus.

Spēles sākumu abas komandas iesāka itin piesardzīgi, kā jau pirmajā oficiālajā spēlē, taču pamazām neliels teritoriālais pārsvars piederēja liepājniekiem, kuri perioda vidū to apliecināja ar vārtu guvumu (izcēlās Kaspars Klamers) un visi sanākušie “Kuršu” līdzjutēji varēja uzgavilēt. Nekas būtisks pirmajā periodā vairs nenotika un pēc pirmajām 20 minūtēm rezultāts palika nemainīgs – 1:0 liepājnieku labā.

Otrais periods tika aizvadīts “Kuršu” zīmē, jo pretinieki šo 20 minūšu laikā nespēja neko izveidot un likumsakarīgi tika gūti arī otrie vārti – jau perioda trešajā minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Mārtiņš Gross, tādējādi panākot jau 2:0. Pēc šiem vārtiem liepājnieki nevis apstājās, bet gluži otrādi, vēl jo vairāk piespiedās pretinieku vārtiem, un tikai veiksme valmieriešus glāba no trešā vārtu zaudējuma, līdz ar to, 2:0 pēc otrā perioda.

Kā vēlāk izrādījās, rezultāts šajā spēlē nemainījās un FK “Kurši” svinēja uzvaru savā pirmajā spēlē šosezon. Cerams, ka tas ir tikai sākums un arī turpmāk mūsu florbolisti aizvadīs tik pat veiksmīgus mačus kā šo.

Nākamo spēli FK “Kurši” Liepājas Olimpiskajā centrā aizvadīs 19. septembrī, kad mūsu florbolisti eksaminēs Bauskas spēlētājus. Spēles sākums pulksten 17:00