Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

FK “Kuršiem” sezona ir beigusies

01.03.2010 11:45

Sestdien, 27. februārī, zaudējumu Latvijas florbola virslīgas trešajā astotdaļfināla spēlē savās mājās cieta Liepājas florbola klubs “Kurši”, kas ar rezultātu 5:9 un visā sērijā ar (0:3) atzina spēcīgās “Telms/Energokomplekss” komandas pārākumu, līdz ar to, FK “Kuršiem” šī sezona ir beigusies.

Šīs spēles cena liepājniekiem bija vairāk nekā augsta, jo noteikti bija jāizcīna uzvara. Atgādinām, ka iepriekšējās divās cīņās Irlavā Liepājas florbolisti piekāpās saviem pretiniekiem ar (1:3) un (3:9), līdz ar to, lai saglabātu vēl cerības pacīnīties par augstāku vietu, noteikti bija jāizcīna uzvara, jo pretējā gadījumā “Kuršiem” šī sezona būtu beigusies.

Atgādinām, kas astotdaļfināli norit līdz vienas komandas trijām uzvarām un pie rezultāta sērijā (0:2) atspēlēties bija visai sarežģīti, taču spēle tika iesākta itin cerīgi un pēc divām nospēlētām minūtēm rezultāts jau vēstīja 1:0 par labu mājiniekiem. Taču perioda turpinājums nebija tik veiksmīgs un atlikušajā laikā viesi spēja gūt trīs bezatbildes vārtus, uz ko liepājnieki atbildēja ar Mārtiņa Grosa precīzo raidījumu. Līdz ar to, pēc pirmajām 20 minūtēm mīnus viens – 2:3.

Arī otrais periods tika iesākts ļoti veiksmīgi un perioda vidū jau vadībā atradās liepājnieki – 4:3 (vārtus ”Kuršu” labā guva Mārtiņš Gross un Kaspars Kalns), taču perioda otrajā pusē atkal labāki bija viesi un trīs gūtie vārti rezultātu pirms pēdējām 20 minūtēm padarīja diezgan nepatīkamu – 4:6.

Diemžēl arī trešajā periodā pa trīs vārtiem guva “Telms” florbolisti, līdz ar to, liepājniekiem nācās samierināties ar nepatīkamu zaudējumu – 5:9 un visā sērijā ar (0:3). Tas nozīmē, ka ”Kuršiem” šī sezona ir beigusies samērā ātri, lai gan cerības pacīnīties ar “Telms” florbolistiem bija itin labas.

Atgādinām, ka ”Telms/Energokomplekss” florbolisti nākošajā kārtā (ceturtdaļfinālā) tiksies ar FK “Rīga”, kas ceturtdaļfinālā kvalificējās jau savlaicīgi, regulārajā čempionātā ierindojoties augstajā 3. vietā.

Kopumā sezona bijusi itin raiba – ir izcīnītas spilgtas uzvaras un piedzīvoti pārsteidzoši zaudējumi un atliek vien cerēt, ka nākošajā sezonā mūsu pilsētas florbolistiem sekmes būs nedaudz labākas.