Florbola klubs “Kurši” izbraukumā piedzīvo smagu sakāvi

“Elvi” florbola līgā negaidīti smagu sakāvi izbraukumā piedzīvoja “Kurši”. Liepājnieki viesojās pie pastarītes “Bauskas” un kapitulēja ar 5:12 (4:3, 1:3, 0:6).

28.09.2021 06:00

Pēc pēdējās mājas spēles, kurā kurši ar 15:4 pārbrauca pāri “RTU/Rockets” komandai, viņi devās pie turnīra lejasgalā esošās “Bauskas”. Pēdējās sezonās Mēmeles krastos bāzētā vienība zvaigznes no debesīm neplūc, un arī šogad baušķeniekiem līdz mačam ar kurzemniekiem turnīra tabulā bija nulle punktu un skumja gūto un zaudēto vārtu bilance (-21). Liepājniekiem šķita, ka dodas pēc nākamajiem trim punktiem kopvērtējumā, tomēr viņi atdūrās pret pamatīgiem Mēmeles viļņiem.

Bauskā gan neieradās visi “Kuršu” galvenie spēki, taču šāds iznākums jebkurā gadījumā izraisīja dziļu vilšanos.

Pirmie trauksmes zvani ieskanējās jau mača ievadā, kad mājinieki izvirzījās vadībā ar 2:0. Mūsējie gan atbildēja vēl iespaidīgāk un nepilnās četrās minūtēs guva četrus golus, panākot 4:2 savā labā. Viesi iegūto pārsvaru nenoturēja, un līdz otrā perioda beigām mājinieki atjaunoja minimālu vadību (6:5). Liepājas florbolisti jau izsenis var lepoties ar cīņassparu līdz finālsvilpei un prasmi atspēlēties no šķietami bezcerīgām situācijām, tādējādi minimāls deficīts pirms noslēdzošās trešdaļas nelikās satraucošs.

Patiesība izrādījās skarba. Baušķenieki pēdējās 20 minūtēs guva sešus bezatbildes vārtus, bet liepājnieki varēja “palepoties” ar astoņām soda minūtēm. Liepājniekiem zaudētajā spēlē ar diviem rezultativitātes punktiem izcēlās Ralfs Polis un Sandis Lēvalds. Oktobrī “Kuršiem” paredzētas piecas spēles, no kurām četras norisināsies Liepājā. 2. oktobrī mūsējie savā laukumā tiksies ar Cēsu “Lekringu”, bet dienu vēlāk viesosies pie “Irlavas”.