Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Florbola komandas briest izslēgšanas spēlēm

Ar uzvarām regulāro sezonu noslēgušas abas mūspuses florbola komandas FK “Kurši FSS” un SK “Leģions/Grobiņas SC”. Liepājnieki ar 6:5 (2:2, 2:0, 1:3, 1:0) papildlaikā savā laukumā uzvarēja “Ķekavas Bulldogs”, bet grobiņnieki ar 5:4 (0:1, 1:1, 4:2) savu skatītāju priekšā pieveica “Talsu NSS/TX koku”.

20.02.2024 06:30

Rietumu zonā cīņa līdz regulāras sezonas finišam izvērtās ļoti spraiga, un vadošo piecnieku noslēgumā šķīra vien pieci punkti. Tieši pēdējā cīņā neiegūtais punkts liepājniekiem liedza pacīnīties par 3. vietu.

Nepilnas nedēļas laikā Mārtiņa Krūma vadītajai komandai bija jāaizvada trīs mači, un šajā sprinta režīmā mūsējie guva trīs uzvaras.

Pēdējā spēlē liepājnieki divreiz nonāca iedzinējos, bet līdz otrā perioda vidum panāca divu vārtu pārsvaru.

Ķekavnieki galotnē izrāva neizšķirtu, savukārt laukuma saimniekiem papildlaikā uzvaru panāca Patriks Bliska, kurš saņēma arī vērtīgākā spēlētāja balvu.

Rietumu zonā FK “Kurši FSS” ar 35 punktiem finišēja 5. vietā, un izslēgšanas spēlēs liepājniekiem būs jāsacenšas ar Austrumu zonas sesto labāko komandu FK “Ogre/VT Timber”.

Ceturtdaļfināla sērija ilgs līdz kādas komandas trim uzvarām. Pirmās divas cīņas paredzētas 24. un 25. februārī Liepājas Olimpiskā centra manēžā.

Turpretī SK “Leģions/Grobiņas SC” kalendārā iezagās paliela pauze, un dzērvēm februārī regulārajā turnīrā bija jāaizvada tikai viena spēle.

Šāds ieildzis pārtraukums iespaidoja mājinieku sniegumu mačā ar Talsu vienību. Pirmās 40 minūtes mūsējie pielāgojās oponentu lēnajam spēles raksturam, kas parocīgāks bija viesiem.

Kvalitatīvai spēlei patraucēja arī noraidījumi, un tikai noslēdzošajā trešdaļā grobiņnieki nodemonstrēja savu spēku un nolauza sāncenšu pretestību.

Labākā spēlētāja balva tika spēlējošam trenerim Madaram Plepim, kurš aizvadītajā cīņā izcēlās ar gūtiem vārtiem mazākumā.

SK “Leģions/Grobiņas SC” pamatturnīru ar 39 punktiem noslēdza 2. vietā, bet ceturtdaļfinālā mūsējiem nāksies cīnīties ar Austrumu zonas septīto komandu FK “Saulkalne”.

24. februārī spēle norisināsies Nīcas sporta hallē, bet dienu vēlāk komandas nūjas krustos Grobiņas sporta centrā.