Piektdiena, 22. novembris

Vārdadiena: Aldis, Aldris, Alfons

Florbolistiem divi punkti četrās spēlēs

Atslēgvārdi florbols | Leģions/Grobiņas SC | kurši ffs

Latvijas florbola čempionāta pirmajā līgā pa divām mājas spēlēm aizvadīja abas mūsu reģiona komandas. "Kurši FSS" ar 7:6 pagarinājumā pārspēja "JeNo", bet ar 5:10 zaudēja "LU/FS Masters". Tikmēr "Leģions/Grobiņas SC" abās spēlēs smagi kapitulēja – 4:14 pret "LU/FS Masters" un 0:9 pret "JeNo".

Mazo kuršu un Jelgavas novada komandas duelis ritēja ar mainīgām sekmēm, kas sākotnēji labākas bija mūsējiem, tomēr trešā perioda ievadā viesi panāca 5:2 savā labā.

Liepājnieku glābšanas dienesta vadītāja lomu uzņēmās pieredzējušais Raitis Bušs. Viņš 26 sekundes līdz pamatlaika beigām izrāva neizšķirtu 6:6, bet pagarinājuma vidū nodrošināja mājiniekiem uzvaru.

Spēlē pret Latvijas Universitātes komandu liepājnieki aizvadīja kvalitatīvu mača pirmo pusi. Mūsējie atklāja rezultātu, bet 31. minūtē panāca neizšķirtu 4:4. Katastrofālas bija otrās trešdaļas beigas, kā arī trešais periods, kad viesi sameta piecus vārtus pēc kārtas un panāca 9:4 savā labā.

Grobiņas leģionāri spēlē pret Rīgas studentiem pa īstam iejutās tikai otrajā periodā, kad viesi bija ieguvuši krietnu pārsvaru 5:0. Mājinieki uz brīdi līdzsvaroja rezultāta attīstību un pietuvojās līdz 3:7, taču piedzīvoja vēl vienu katastrofu trešajā periodā.

Spēlē pret Jelgavas novada vienību "Leģions/Grobiņas SC" ielaida deviņus bezatbildes vārtus, bet protokolā atzīmējās tikai ar 24 soda minūtēm.

Kurši sestdien viesosies pie "Kuldīgas/KNSS", bet leģionāri 1. novembrī dosies savā tuvākajā izbraukumā uz Liepāju.