Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

“Irlava” Liepājā sakauj “Kuršus”

”Elvi” florbola līgā FK “Kurši” savā laukumā ar 3:8 (1:2, 0:6, 2:0) zaudēja ”Irlavai”

19.12.2021 09:00

Pēc pārtraukuma, kas bija saistīts ar pasaules čempionātu, liepājnieki aizvadīja mājas spēli ar ”Irlavu”, kas atradās divu uzvaru attālumā.

3. oktobrī izbraukumā mūsējie nenoturēja vadību un galotnē piekāpās ar 4:7, bet šoreiz irlavieši uzvaras pamatus ielika otrajā periodā, gūstot sešus bezatbildes vārtus.

Šosezon liepājniekiem slimību vai savainojumu dēļ neizdodas uz spēlēm nokomplektēt spēcīgāko sastāvu, un arī šī cīņa nebija izņēmums.

Pēc Pasaules čempionāta slimības gultā nonāca komandas spēlējošais treneris un rezultatīvākais florbolists Toms Akmeņlauks, kā arī laukumā nedevās vēl viens atslēgas spēlētājs Ingars Jansons.

Toties sastāvā pēc divu mēnešu prombūtnes atgriezās kapteinis Gustavs Griezītis un pirmo maču šosezon aizvadīja vārtsargs Edgars Rimarenko.

Vārtus gan no pirmajām minūtēm sargāja Dāvids Daniels Kalniņš, bet Rimarenko cīņā iesaistījās 28. minūtē, kad rezultāts bija 1:6.

Spēles pirmajā periodā cīņa norisinājās visnotaļ līdzvērtīgā gultnē un viesu pārsvars vēl nebija jūtams. Lai gan ”Irlava” guva divus vārtus, tomēr mūsējie 16. minūtē pēc Kristapa Oša-Ervica raidījuma no zonas vidus samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Bet trešdaļas izskaņā ”Kurši” laukumā dominēja un bija tuvu rezultāta izlīdzinājumam.

Otrais periods salika visus akcentus pa plauktiem. Pretinieki nepilnu četru minūšu laikā satrieca mājinieku aizsardzību un arī turpinājumā sekmīgi realizēja mūsējo paviršības un kļūdas.

Liepājnieku neveiksmēm aizsardzībā pievienojās veiksmes trūkums uzbrukuma noslēguma fāzē, kas trešdaļu padarīja par izteikti neveiksmīgu.

Noslēdzošajā trešdaļā dominēja lēns un samērā garlaicīgs florbols. Laukuma saimnieki gan divreiz realizēja skaitlisko vairākumu, tomēr intrigas uzturēšanai ar to bija par maz, un ”Irlava” izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Viesu komandā par labāko spēlētāju tika nosaukts jaunieceltais ”Liepājas Tenisa sporta skolas” direktors Gints Siliņš, bet mājinieku rindās sekmīgākā spēlētāja tituls tika Edgaram Rimarenko.