Otrdiena, 12. novembris

Vārdadiena: Kaija, Kornēlija

Jaunie “Kurši” soli no pusfināla

Atslēgvārdi florbols | kurši

Ceturtdien, 18. aprīlī, Latvijas florbola jaunatnes čempionāta atbildes ¼ fināla spēli savās mājās aizvadīs FK “Kurši U18”, kas Liepājas Olimpiskajā centrā mērosies spēkiem ar “Lielvārdes U18” komandu, informē LOC sporta projektu vadītājs LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis. Mača sākums pulksten 20:30.

Regulāro čempionātu abas komandas aizvadīja A un B divīzijā. Liepājnieki savas cīņas aizvadīja A divīzijā, kur 12 nospēlētajās spēlēs tika izcīnītas deviņas uzvaras, kopvērtējumā ierindojoties 2. vietā. Savukārt “Lielvārdes” jaunieši spēlēja B divīzijas ietvaros un komanda tikpat spēlēs tika pie astoņiem panākumiem, turnīra tabulā atrodoties 3. pozīcijā.

Ceturtdaļfināla uzvarētāji tiks noskaidroti divu spēļu summā un abām komandām šī būs otrā ceturtdaļfināla spēle. Pirmajā spēlē Lielvārdē pārāki bija “Kurši”, kuri izcīnīja uzvaru ar rezultātu 8:5, izšķirošo pārsvaru iegūstot tikai pēdējā periodā. Līdz ar to, ne mazāk spraiga cīņa ir gaidāma arī ceturtdienas vakarā.

To, vai Liepājas jauniešiem izdosies kvalificēties pusfinālam varēsim noskaidrot 18. aprīļa vakarā pulksten 20:30. Norises vieta paliek nemainīga – Liepājas Olimpiskais centrs.