Jaunie “Kurši” turpina iepriecināt

29.04.2013 10:01

Svētdien, 28. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas divas florbola jaunatnes čempionāta play-off spēles. U18 vecuma grupā FK ”Kurši” pārspējo FK ”Rīga” komandu iekļuva finālā, savukārt U14 vecuma jaunieši kvalificējās ceturtdaļfināla cīņām, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Kā pirmie svētdienas pēcpusdienā laukumā devās U14 florbolisti, kuri aizvadīja atbildes astotdaļfināla spēli, mērojoties spēkiem ar FK ”Rīga U14” komandu. Pirmajā spēlē Rīgā pārāki bija liepājnieki, kuri izcīnīja uzvaru ar rezultātu 7:3 un līdzīgs scenārijs bija novērojams arī atbildes spēlē Liepājā, kur vēju pilsētas florbolisti triumfēja ar rezultātu 8:3, tādējādi iekļūstot ceturtdaļfinālā, kur pretiniekos būs ”Lielvārdes” komanda.

Uzreiz pēc šīs spēles laukumā devās U18 komandas, kur savā starpā spēkiem mērojās FK ”Kurši U18” un FK ”Rīga U18” komandas. Abu vienību pirmajā pusfināla spēlē Rīgā labāki bija liepājnieki, kuri izcīnīja uzvaru ar rezultātu 13:7, līdz ar to mūsu pilsētas komanda pat teorētiski šajā mačā varēja piekāpties ar piecu vārtu pārsvaru un neskatoties uz to, tā kvalificētos finālam.

Spēles pirmais periods iezvanīja pirmo trauksmes zvanu, jo mājinieki nonāca iedzinējos ar rezultātu 2:4. Vēl otrajā un trešajā periodā viesiem piederēja divu vārtu pārsvars (5:7, 6:8, 7:9), taču tad izšķirošo triecienu deva laukuma saimnieki, kuri pēdējās 16 minūtēs guva 6 (!) vārtus, tādējādi ne tikai panākot līdzsvaru spēlē, bet triumfējot visā mačā ar rezultātu 13:11 un nodrošinot sev vietu finālā!

Informējam, ka finālsacensības U18 vecuma jauniešiem norisināsies tepat Liepājas Olimpiskajā centrā jau šotrešdien, 1. maijā. Pulksten 13 norisināsies spēle par 3. vietu, bet pulksten 16 gaidāma ”lielā” fināla spēle starp Liepājas ”Kuršiem” un FS ”Masters/Ulbroka” komandām.